25. kolejka 1. ligi: MKS Bytovia - Łódzki Klub Sportowy 0-2 (0-2)

3 kwietnia w Bytowie odbył się mecz 25. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami MKS-u Bytovia i ŁKS-u. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u 2-0.

25. kolejka Polska - 1. liga
2019-04-03 18:00 | Stadion: Stadion MOSiR | Widzów: 648 | Arbiter: K. Paszkiewicz
Dani Ramírez 29'

Drużyna ŁKS-u bardzo potrzebowała punktów, by utrzymać się w czołówce ligowej tabeli. Jedenastka ta zajmowała drugie miejsce i była zdecydowanym faworytem spotkania.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu MKS-u Bytovia.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ŁKS-u w 14. minucie spotkania, gdy Patryk Bryla strzelił pierwszego gola. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Jedenastka MKS-u Bytovia ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gości, zdobywając kolejną bramkę. W 29. minucie na listę strzelców wpisał się Dani Ramírez. To już siódme trafienie tego piłkarza w sezonie.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę drużyna MKS-u Bytovia rozpoczęła w zmienionym składzie, za Fabiana Hiszpańskiego wszedł Maksymilian Hebel. W 60. minucie Rafał Kujawa został zmieniony przez Łukasza Sekulskiego.

Między 60. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze MKS-u Bytovia: Filip Burkhardt, Maciej Dampc, na ich miejsce weszli: Patryk Wolski, Dawid Witkowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Patryka Bryli, Daniego Ramíreza zajęli: Maciej Wolski, Wojciech Łuczak. W drugiej połowie nie padły gole.

Lukasz Bielak
72′ Maciej Dampc