25. kolejka 1. ligi: GKS Jastrzębie Zdrój - Sandecja Nowy Sącz 1-2 (1-1)

12 czerwca na Stadionie Miejskim w Jastrzębich Zdroju odbył się pojedynek 25. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami GKS-u Jastrzębie i Sandecji. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sandecji 2-1.

M. Małkowski 71'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze GKS-u Jastrzębie otworzyli wynik. W 27. minucie bramkę zdobył Daniel Szczepan.

Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Dawidowi Szufrynowi z drużyny gości (”Biało-Czarni”).

Jedenastka gości wyrównała wynik meczu. W 36. minucie bramkę wyrównującą zdobył Dawid Szufryn.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 59. minucie za Łukasza Norkowskiego wszedł Kamil Adamek. W 62. minucie sędzia ukarał kartką Kamila Szymurę, zawodnika GKS-u Jastrzębie.

Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie GKS-u Jastrzębie doszło do zmiany. Patryk Skórecki wszedł za Kamila Jadacha.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sandecji w 71. minucie spotkania, gdy Maciej Małkowski strzelił z karnego drugiego gola. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry arbiter pokazał kartkę Patrykowi Skóreckiemu, zawodnikowi gospodarzy.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-2.

Damian Chmiel
62′ Kamil Szymura
Mateusz Klichowicz
 27′ Daniel Szczepan
Maciej Korzym

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.