25. kolejka 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie Zdrój 0-0

W spotkaniu 25. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 3 kwietnia, zespół Bruk-Beta Termalica zremisował z GKS-em Jastrzębie 0-0. Mecz na Stadionie Termaliki Bruk-Bet Nieciecza w Niecieczy obejrzało 1 187 widzów.

25. kolejka Polska - 1. liga
2019-04-03 18:00 | Stadion: Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza | Widzów: 1187 | Arbiter: T. Marciniak
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS Jastrzębie Zdrój
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Bruk-Beta Termalica wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Od 33. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 54. minucie Jacek Kiełb został zmieniony przez Patrika Mišáka. Między 61. a 79. minutą, boisko opuścili zawodnicy GKS-u Jastrzębie: Jakub Wróbel, Marek Mroz, Patryk Skórecki, na ich miejsce weszli: Adam Żak, Bartosz Jaroszek, Dominik Szczęch. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Romana Gergela, Michała Skórasia zajęli: Vladislavs Gutkovskis, Dawid Kalisz.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom GKS Jastrzębie: Kamilowi Szymurze w 68. i Adamowi Żakowi w 90. minucie.

Kamil Szymura68′
37′ Jacek Kiełb
Damian Tront41′
45′ Dawid Szymonowicz
Adam Wolniewicz33′
Piotr Wlazło
Jakub Wróbel

Pięć trafień w słupek! Bramka drużyny GKS-u Jastrzębie wyglądała na zaczarowaną. Wyjątkowa nieporadność napastników GKS-u Jastrzębie była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Bruk-Beta Termalica dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy cztery.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.