24. kolejka 1. ligi: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 (1-0)

6 czerwca na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbył się mecz 24. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Podbeskidzia B.-B. i Bruk-Bet Termalicy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Podbeskidzia B.-B. 1-0.

M. Roginić 30'

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Podbeskidzia B.-B. w 30. minucie spotkania, gdy Marko Roginić zdobył pierwszą bramkę. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Podbeskidzie B.-B.: Dmytrowi Bashlayowi w 37. i Filipowi Laskowskiemu w 40. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Podbeskidzia B.-B..

Drugą połowę jedenastka Bruk-Bet Termalicy rozpoczęła w zmienionym składzie, za Marcina Wasielewskiego wszedł Florin Purece. W 56. minucie za Pawła Oleksego wszedł Matej Jelić.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Piotrowi Wlaźle z zespołu gości. Była to 72. minuta pojedynku. W drugiej połowie nie padły gole.

Tomasz Loska
37′ Dmytro Bashlay
Vlastimir Jovanović
40′ Filip Laskowski
Piotr Wlazło72′
 30′ Marko Roginić
Vladislavs Gutkovskis

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Podbeskidzia B.-B., natomiast piłkarzom gości przyznał jedną.