20. kolejka 1. ligi: OKS Odra Opole - GKS Tychy '71 0-0

W starciu 20. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 1 grudnia, drużyna OKS-u Odra zremisowała z GKS-em Tychy 0-0. Mecz na Stadionie Miejskim w Opolu obejrzało 1 388 widzów.

20. kolejka Polska - 1. liga
2019-12-01 15:00 | Stadion: Stadion Miejski | Widzów: 1388 | Arbiter: S. Krasny
OKS Odra Opole
GKS Tychy '71
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem pojedynków drużyna GKS-u Tychy wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Żaden mecz nie zakończył się remisem.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka GKS-u Tychy wyszła w zmienionym składzie, za Daria Krištę wszedł Jakub Piątek. W 54. minucie arbiter pokazał kartkę Łukaszowi Sołowiejowi z zespołu gości.

W 64. minucie Thijs Timmermans został zastąpiony przez Martina Adamca. W 78. minucie Miłosz Trojak został zmieniony przez Piotra Zemlę, a za Tomáša Mikiniča wszedł na boisko Franciszek Wroblewski, co miało wzmocnić drużynę OKS-u Odra . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dominika Połapa na Łukasza Monetę. W samej końcówce starcia kartkę dostał Piotr Zemlo z OKS-u Odra.