2. kolejka 1. ligi: Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1 (0-0)

W starciu 2. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 5 września, drużyna Sandecji przegrała z Bruk-Bet Termalicą 0-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

2. kolejka Polska - 1. liga
2020-09-05 17:00 | Stadion: Stadion im. Ojca Władysława Augustynka | Arbiter: P. Lasyk
Sandecja Nowy Sącz
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0
1
A. Putiwcew 61'

Od pierwszych minut drużyna Bruk-Bet Termalicy zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Sandecji (”Biało-Czarni”) była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 59. minucie Michał Orzechowski został zmieniony przez Kacpra Śpiewaka. W 61. minucie boisko opuścili ”Biało-Czarni”: Adrian Basta, Artem Dudik, a na ich miejsce weszli Miłosz Kalahur, Kamil Ogorzały.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Bruk-Bet Termalicy w 61. minucie spotkania, gdy Artiom Putiwcew zdobył pierwszą bramkę. Między 73. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 89. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Kamil Palacz z Sandecji i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 88. minucie. W 90. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Michal Bezpalec, Adam Radwański, a na ich miejsce weszli Samuel Sztefanik, Paweł Żyra.

Roman Gergel
73′ Maciej Małkowski