19. kolejka 1. ligi: Wigry Suwałki - Stal Mielec 0-3 (0-1)

22 listopada na Stadionie Miejskim w Suwałkach odbyło się spotkanie 19. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Wigier i Stal. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Stal 3-0. Na stadionie zasiadło 1 025 widzów.

B. Nowak 1',74',90'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Bartosz Nowak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Stal , zdobywając bramkę w pierwszej minucie meczu. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Stal.

W 51. minucie za Josipa Bariszicia wszedł Łukasz Janoszka. W 64. minucie Grzegorz Aftyka został zmieniony przez Kamila Sabillę, a za Cezarego Sauczka wszedł na boisko Szymon Łapiński, co miało wzmocnić zespół Wigier . W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreję Prokić na Adriana Paluchowskiego.

Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Arkadiusz Najemski z Wigier.

W 74. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Bartosz Nowak ze Stal. W 78. minucie sędzia pokazał kartkę Bartoszowi Nowakowi, zawodnikowi Stal.

W 82. minucie Grzegorz Tomasiewicz został zmieniony przez Wojciecha Lisowskiego, co miało wzmocnić jedenastkę Stal. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Michała Żebrakowskiego na Bartosza Gużewskiego.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W drugiej minucie doliczonego czasu gry Bartosz Nowak hat-tricka ustrzelił zmieniając wynik na 0-3.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-3.

Szymon Stasik
73′ Arkadiusz Najemski