19. kolejka 1. ligi: Stomil Olsztyn - Radomiak 0-0

24 listopada na Stadion OSiR odbyło się starcie 19. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Stomilu Olsztyn i Radomiaka. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 964 widzów.

19. kolejka Polska - 1. liga
2019-11-24 12:40 | Stadion: Stadion OSiR | Widzów: 1964 | Arbiter: A. Aluszyk
Stomil Olsztyn
Radomiak
0
0

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między ósmą a 41. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Radomiaka i jedną drużynie przeciwnej.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Michał Kaput z jedenastki gości. Była to 62. minuta pojedynku. W 64. minucie Grzegorz Lech zastąpił Erica Molloya.

Między 68. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Radomiaka: Damian Nowak, Michał Kaput, Meik Karwot, na ich miejsce weszli: Maciej Gorski, Mateusz Michalski, Adam Banasiak. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mateusza Gancarczyka, Artura Siemaszki zajęli: Koki Hinokio, Oktawian Skrzecz.

Dawid Abramowicz
8′ Lukáš Kubáň
Leândro Rossi Pereira

Drużyna Radomiaka miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.