19. kolejka 1. ligi: Puszcza Niepołomice - OKS Odra Opole 1-2 (1-1)

W pojedynku 19. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 22 listopada, drużyna Puszcza przegrała z OKS-em Odra 1-2 (1-1). Mecz na Stadionie ul. Kusocińskiego w Niepołomicach obejrzało 507 widzów.

19. kolejka Polska - 1. liga
2019-11-22 18:00 | Stadion: Stadion ul. Kusocińskiego | Widzów: 507 | Arbiter: J. Małyszek
S. Bonecki 59'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Puszcza w 25. minucie spotkania, gdy José Embaló zdobył pierwszą bramkę.

Zespół gospodarzy krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko dwie minuty, ponieważ jedenastka OKS-u Odra doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Krzysztof Janus. W 41. minucie kartkę dostał Mateusz Wypych, zawodnik gości.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Na drugą połowę drużyna Puszcza wyszła w zmienionym składzie, za Maksymiliana Sitka wszedł Jakub Bąk. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Wiktor Zytek z Puszcza. Była to 49. minuta meczu.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół OKS-u Odra przyniosły efekt bramkowy. W 59. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Bonecki.

W 68. minucie za Jakuba Serafina wszedł Konrad Nowak. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-2.

Miłosz Trojak
49′ Wiktor Żytek
Bartłomiej Wdowik
 25′ José Alberto Djaló Embaló
Arkadiusz Piech

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.