17. kolejka 1. ligi: MKS Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 0-2 (0-1)

9 listopada na Stadionie Miejskim Chojnice w Chojnicach odbyło się spotkanie 17. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Chojniczanki i Stal. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Stal 2-0. Mecz obejrzało 594 widzów.

17. kolejka Polska - 1. liga
2019-11-09 16:00 | Stadion: Stadion Miejski Chojnice | Widzów: 594 | Arbiter: D. Sulikowski
MKS Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec
0
2
Mateusz Mak 40',85'

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 25. minucie kartkę obejrzał Josip Šoljić z zespołu gości.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Stal w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 40. minucie Mateusz Mak dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Stal.

W 59. minucie Krystian Wachowiak został zmieniony przez Mateusza Żukowskiego. W tej samej minucie Emil Drozdowicz został zmieniony przez Janusza Surdykowskiego, a za Pawła Zawistowskiego wszedł na boisko Toni Conejo, co miało wzmocnić jedenastkę Chojniczanki . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Josipa Šoljicia na Lukasza Bielaka.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Stal: Krystianowi Getingerowi w 68. i Grzegorzowi Tomasiewiczowi w 77. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stal w 85. minucie spotkania, gdy Mateusz Mak zdobył drugą bramkę. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.