17. kolejka 1. ligi: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 (0-0)

10 listopada na Stadion GOS w Głogowie odbył się pojedynek 17. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Chrobry i Podbeskidzia B.-B. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Spotkanie obejrzało 596 widzów.

L. Sierpina 50'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Filip Modelski z drużyny gości. Była to ósma minuta meczu.

W 16. minucie Adrian Benedyczak został zmieniony przez Krzysztofa Kubicę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 50. minucie kartką został ukarany Lukasz Góra, piłkarz Chrobry.

Na początku drugiej połowy to zawodnicy Podbeskidzia B.-B. otworzyli wynik. W tej samej minucie Łukasz Sierpina dał prowadzenie swojej jedenastce z rzutu karnego.

W 52. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Podbeskidzia B.-B. Kornel Osyra. W 55. minucie Michał Pawlik został zmieniony przez Roberta Mandrysza, a za Damiana Piotrowskiego wszedł na boisko Damian Kowalczyk, co miało wzmocnić drużynę Chrobry. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Adriana Rakowskiego na Desleya Ubbinka.

Między 71. a 82. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Chrobry i jedną drużynie przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Martin Polaczek
50′ Łukasz Góra
Dmytro Bashlay71′
Michał Ilków-Gołąb
Bartosz Jaroch
Michał Michalec
Filip Modelski8′
78′ Przemysław Stolc
Marko Roginić

Przewaga jedenastki Podbeskidzia B.-B. w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Chrobry wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika.