Reklama

Reklama

16. kolejka 1. ligi: Warta Poznań - MKS Chojniczanka Chojnice 2-0 (2-0)

3 listopada na Stadionie Groclinu Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim odbył się pojedynek 16. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Warty i Chojniczanki. Mecz zakończył się zwycięstwem Warty 2-0. Na stadionie zasiadło 1 180 widzów.

3 listopada  na Stadionie Groclinu Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim odbył się pojedynek  16. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Warty  i Chojniczanki. Mecz zakończył się zwycięstwem Warty 2-0. Na stadionie zasiadło 1 180 widzów.

Przed meczem można było odgadnąć kto jest faworytem. Drużyna Chojniczanki plącze się na dole tabeli zajmując 16. pozycję, za to jedenastka Warty zajmując drugie miejsce w rozgrywkach była zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Warty w 18. minucie spotkania, gdy Mateusz Kupczak zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Michal Obročník z zespołu gości. Była to 33. minuta starcia.

Niedługo później Michał Jakóbowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Warty, strzelając kolejnego gola w 36. minucie meczu. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Reklama

Na drugą połowę jedenastka Chojniczanki wyszła w zmienionym składzie, za Michala Obročníka wszedł Janusz Surdykowski. W 58. minucie Emil Drozdowicz został zmieniony przez Jacka Podgórskiego.

Między 85. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Chojniczanki i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Warty dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół Warty będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie Stomil Olsztyn. Tego samego dnia Stal Mielec zagra z zespołem Chojniczanki na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL