Reklama

Reklama

1. liga piłkarska. Osoby walczące z koronawirusem za darmo wejdą na mecze Stali

Osoby pracujące w służbie zdrowia w woj. podkarpackim oraz wolontariusze walczący z pandemią koronawirusa na tym terenie będą mogli za darmo wejść na mecze piłkarskie PGE FKS Stali Mielec do końca 2020 r. Mielczanie rywalizują w pierwszej lidze ze sporymi szansami na awans.

Dwukrotny mistrz Polski (1973, 1976) po 22. kolejce spotkań zajmuje w tabeli pierwszej ligi trzecie miejsce z dorobkiem 41 punktów. Ma tylko dwa straty do prowadzących Podbeskidzia Bielsko-Biała i Warty Poznań.

"W tak wyjątkowych momentach jak teraz, doceniamy z jeszcze większą mocą poświęcenie pracowników służby zdrowia, którzy dzielnie walczą z epidemią koronawirusa. Jesteśmy dumni także z wolontariuszy, którzy na co dzień, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pomagają osobom najbardziej potrzebującym" - napisano w środowym komunikacie klubu.

Reklama

Osoby, które chcą skorzystać z tej oferty powinny wysłać maila na adres: klub@stalmielec.com.

Zespół z Podkarpacia w tym sezonie walczy nie tylko o awans do ekstraklasy, ale także ma szansę zdobyć Puchar Polski. Po wznowieniu rozgrywek w Polsce ma zagrać w meczu ćwierćfinałowym PP z Lechem Poznań.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że piłkarskie rozgrywki w większości krajów na świecie są wstrzymane. Ostatni mecz na zapleczu polskiej ekstraklasy rozegrano 9 marca. Wówczas Podbeskidzie pokonało na swoim stadionie Wartę 2:0. Na razie nie ogłoszono, kiedy piłkarze lig centralnych wrócą do rywalizacji.

autor: Rafał Czerkawski

rcz/ cegl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje