Reklama

Reklama

1. liga - Bartosz Ława wrócił do Arki Gdynia

Bartosz Ława został w piątek nowym piłkarzem występującej w pierwszej lidze Arki Gdynia. W 2010 roku ten środkowy pomocnik przeszedł z trójmiejskiego klubu do Pogoni Szczecin, w której spędził cztery ostatnie sezony.

Ława trafił do Arki na początku sezonu 2004/05 i grał w gdyńskim klubie przez sześć lat. W tym czasie dwa razy świętował awans do Ekstraklasy, ale zaliczył też karną degradację za korupcję.

W 2010 roku ten doświadczony pomocnik zdecydował się wrócić do Pogoni, z której odszedł w 2002 roku do Amiki Wronki. Ze szczecińskim zespołem w 2012 roku również wywalczył awans do Ekstraklasy, ale 12 lipca, chociaż miał jeszcze ważną umowę przez rok, zdecydował się za porozumieniem stron rozwiązać kontrakt.

35-letni Ława, który podpisał roczną umowę, jest 11. piłkarzem pozyskanym przez gdyńską drużynę w przerwie letniej. Z kolei po ostatnim sezonie z Arki odeszło 15 graczy.

Reklama

W ekstraklasie nowy nabytek żółto-niebieskich zaliczył 218 występów, w których strzelił 14 goli. 102 tych meczów oraz dziewięć bramek przypadło na czas gry w Arce.


Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Ława | Arka Gdynia | 1. liga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje