Reklama

Reklama

1. liga. Arka Gdynia wraca w poniedziałek do treningów

Piłkarze występującej w pierwszej lidze Arki Gdynia wracają w poniedziałek do treningów. Po pozytywnym wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 u jednego z zawodników niedzielny mecz trójmiejskiej drużyny w Łęcznej z Górnikiem został odwołany.

Jeden z zawodników Arki źle się poczuł w minionym tygodniu - był przeziębiony i miał podwyższoną temperaturę, a przeprowadzone badanie potwierdziło obecność koronawirusa. Z tego powodu żółto-niebiescy nie pojechali w sobotę rano na mecz do Łęcznej z Górnikiem, który miał się odbyć w niedzielę.

Także w sobotę Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję o odwołaniu spotkania Górnika z Arką. Niebawem powinien zostać podany nowy termin tej konfrontacji.

W poniedziałek gdynianie mają wznowić zajęcia.

"W klubie przeprowadzone zostały wywiady epidemiologiczne. Nie stwierdzono konieczności stosowania obowiązkowej kwarantanny dla całego zespołu. Jednocześnie pierwszy zespół został dopuszczony do wspólnych treningów" - podano w klubowym komunikacie.

Wszystko wskazuje na to, że zaplanowany na piątek mecz Arki z Miedzią Legnica odbędzie się w Gdyni zgodnie z terminarzem. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL