1. kolejka 1. ligi: Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie Zdrój 0-0

W meczu 1. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 27 lipca, jedenastka Puszcza zremisowała z GKS-em Jastrzębie 0-0. Mecz na Stadionie ul. Kusocińskiego w Niepołomicach obejrzało 869 widzów.

1. kolejka Polska - 1. liga
2019-07-27 19:00 | Stadion: Stadion ul. Kusocińskiego | Widzów: 869 | Arbiter: P. Malec
Puszcza Niepołomice
GKS Jastrzębie Zdrój
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Puszcza wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół GKS-u Jastrzębie zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Puszcza była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Rafał Adamek z zespołu gości. Była to 45. minuta spotkania.

W 64. minucie Mykyta Vovchenko zastąpił Konrada Nowaka. Między 66. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy GKS-u Jastrzębie: Kamil Jadach, Marek Mroz, Farid Ali, na ich miejsce weszli: Kamil Adamek, Łukasz Norkowski, Dominik Szczęch. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jakuba Serafina, Maksymiliana Sitka zajęli: Longinus Uwakwe, José Embaló.

Na osiem minut przed zakończeniem starcia arbiter wręczył kartkę Longinusowi Uwakwemu z Puszcza.