Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Paulo Sousa: Chciałem zobaczyć w oczach Roberta Lewandowskiego pasję

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa podczas czwartkowej, powitalnej, konferencji prasowej odniósł się do niedawnego spotkania z Robertem Lewandowskim. - Chciałem zobaczyć w oczach Roberta Lewandowskiego pasję. Nie chcemy mieć jednak jednego, a kilku liderów - mówił.

Portugalczyk, nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski spotkał się z "Lewym" przed kilkoma dniami. Dotąd to, o czym rozmawiała ta dwójka, było zagadką.

- Chciałem zobaczyć w jego oczach pasję i zaangażowanie. Okazał je zarówno mnie, jak i asystentom - mówił.

- To nie tylko najlepszy zawodnik na świecie, ale też lider, przywódca, który daje przykład ciężkiej pracy i zawsze stara się dać z siebie wszystko - dodawał, podkreślając, że napastnik Bayernu Monachium "motywuje innych, aby robili to samo".

- Ogień w oczach Lewandowskiego jest widoczny. Chcę zbudować sportową rodzinę, zespół, który będzie wierzył w zwycięstwo - zadeklarował, podkreślając przy tym, że "nie chcemy mieć jednego, a kilku liderów".

Reklama

Sousa poinformował też między innymi, że podjął już decyzję odnośnie pierwszego bramkarza reprezentacji, ale na razie jej nie ujawni.

Zobacz zapis całej konferencji selekcjonera!

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama