Reklama

Reklama

Nowe wieści w sprawie Paulo Sousy. "Opinia obu stron pozytywna"

Jak poinformował dziennikarz Bruno Andrade, Paulo Sousa spotkał się z przedstawicielami brazylijskiego Flamengo. Obie strony miały pozytywne uczucia, lecz klub z "Kraju Kawy" skontaktował się także z agentem dwóch innych znanych szkoleniowców.

Andrade poinformował za pośrednictwem Twittera, że Sousa jest po spotkaniu z Flamengo. Obie strony zakończyły rozmowy z dobrymi wrażeniami, a sprawa ma nabierać mocy.

Działacze brazylijskiego klubu spotkali się jednak także z Bruno Macedo - agentem, który reprezentuje Jorge Jesusa oraz Carlosa Carvalhala. Obaj szkoleniowcy także znaleźli się na radarach Flamengo.

Paulo Sousa spotkał się z Flamengo. "W mojej głowie tylko mecz z Rosją" - powiedział Interii

Przypomnijmy, że Paulo Sousa odniósł się do sprawy ewentualnych przenosin do Flamengo w rozmowie z Interią.

- W piątek miałem tyle telefonów w sprawie informacji o Flamengo, że w pewnym momencie przestałem odbierać kolejne połączenia. I tylko śmiałem się pod nosem. Bo w moim podejściu nic się nie zmienia. Cały czas przygotowuję się na marcowe mecze barażowe - przyznał Portugalczyk.

TB

Reklama

Podsumowanie kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasa w każdy poniedziałek o 20:00 - zapraszają: Staszewski, Peszko i goście!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL