Reklama

Reklama

Flamengo nie dla Paulo Sousy? Są nowe wieści z Portugalii

Wszystko wskazuje na to, że Paulo Sousa ostatecznie nie będzie miał szansy na zatrudnienie w brazylijskim Flamengo. Przynajmniej nie teraz. Chęć pracy w klubie z Rio de Janeiro wyraził bowiem szkoleniowiec Benfiki - Jorge Jesus. Teraz musi jeszcze czekać na owocną finalizację negocjacji między klubami.

Poszukujące nowego klubu Flamengo skierowało swój wzrok na portugalskich szkoleniowców. Na radarach Brazylijczyków znaleźli się: Jorge Jesus, Carlos Carvahal oraz... Paulo Sousa.

Selekcjoner reprezentacji Polski spotkał się nawet z przedstawicielami klubu, a obie strony miały zakończyć rozmowę z dobrymi odczuciami.

Kto trenerem Flamengo? Prawdopodobnie nie Paulo Sousa, a Jorge Jesus

Sam Sousa skomentował na łamach Interii sprawę możliwego angażu we Flamengo.

Reklama

- W piątek miałem tyle telefonów w sprawie informacji o Flamengo, że w pewnym momencie przestałem odbierać kolejne połączenia. I tylko śmiałem się pod nosem. Bo w moim podejściu nic się nie zmienia. Cały czas przygotowuję się na marcowe mecze barażowe - przyznał Portugalczyk.

Podsumowanie kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasa w każdy poniedziałek o 20:00 - zapraszają: Staszewski, Peszko i goście!

Tymczasem do pracy w brazylijskiej ekipie sposobi się Jorge Jesus. Jak poinformował portal Maisfutebol.iol.pt, szkoleniowiec Benfiki powiedział już "tak", a teraz czeka na rozwój negocjacji pomiędzy klubami. Jego kontakt z drużyną z Lizbony obowiązuje do końca tego sezonu.

Jesus był już trenerem Flamengo w latach 2019-20. 

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL