Kristiansund Ballklubb - Molde Fotballklubb 2-3 (2-2). Liga - 17. kolejka

W starciu 17. kolejki Eliteserien, które rozegrane zostało 7 sierpnia, zespół Kristiansund przegrał z Molde 2-3 (2-2). Mecz na Kristiansund Stadion obejrzało 4 304 widzów.

W  starciu 17. kolejki  Eliteserien, które rozegrane zostało 7 sierpnia, zespół Kristiansund przegrał  z Molde  2-3 (2-2). Mecz na Kristiansund Stadion obejrzało 4 304 widzów.

Asystę zanotował Amin Askar.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kristiansund w szóstej minucie spotkania, gdy Andreas Hopmark strzelił pierwszego gola.

Zespół Molde ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Kristiansund, zdobywając kolejną bramkę. W 16. minucie na listę strzelców wpisał się Bendik Bye. Asystę przy golu zaliczył Sander Kartum.

W 29. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Etzazowi Hussainowi z zespołu Molde.

Zawodnicy Molde odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 37. minucie gola kontaktowego strzelił Eirik Haugan. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Emil Breivik.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry żółtą kartką został ukarany Dan Ulvestad, piłkarz Kristiansund.

Zawodnicy Molde nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W trzeciej minucie doliczonego czasu David Fofana wyrównał wynik meczu z karnego.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-2.

Szybko po stracie gola zespół Molde trafił do bramki rywala. W 49. minucie wynik ustalił Kristian Eriksen.

W 62. minucie Mathias Lovik został zmieniony przez Magnusa Grodema. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację na 10 minut przed zakończeniem spotkania, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Sebastianowi Jarlowi i Rafikowi Zekhniniemu. W 88. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Faris Moumbagna osłabiając tym samym zespół Kristiansund.

W trzeciej minucie doliczonego czasu pojedynku boisko opuścili zawodnicy Kristiansund: Torgil Gjertsen, Max Williamsen, a na ich miejsce weszli Sebastian Jarl, Dan Ulvestad. Dwie minuty później żółtą kartkę dostał Liridon Kalludra, piłkarz Kristiansund. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-3.

Zawodnicy Kristiansund obejrzeli w meczu trzy żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna Kristiansund w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Molde w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.