FK Haugesund - Rosenborg Trondheim 0-0. Liga norweska - 24. kolejka Eliteserien

W spotkaniu 24. kolejki norweskiej Eliteserien, które rozegrane zostało 27 października, zespół Haugesund zremisował z Rosenborgiem 0-0. Mecz na Haugesund Sparebank Arena obejrzało 4 228 widzów.

24. kolejka Norwegia - Eliteserien
2021-10-27 18:00 | Stadion: Haugesund Sparebank Arena | Widzów: 4228 | Arbiter: Marius Hansen Grøtta
FK Haugesund
Rosenborg Trondheim
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 29 razy. Drużyna Rosenborgu wygrała aż 16 razy, zremisowała pięć, a przegrała tylko osiem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Niklas Sandberg, piłkarz Haugesund.

Trener Haugesund wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Madsa Berga. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 18 razy. Murawę musiał opuścić Niklas Sandberg. W 68. minucie za Emila Konradsena wszedł Dino Islamović.

W 76. minucie w zespole Haugesund doszło do zmiany. Alexander Stølås wszedł za Alexandra Tofta. W tej samej minucie trener Rosenborgu postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Olaus Skarsem, a murawę opuścił Stefano Holmquist. W czwartej minucie doliczonego czasu gry w drużynie Haugesund doszło do zmiany. Torje Naustdal wszedł za Petera Nysteda.

Carl Adam Andersson
90′ Peter Nysted Therkildsen
Emil Konradsen Ceïde68′
41′ 60′ Niklas Sandberg
Noah Emmanuel Jean Holm
76′ Alexander Toft Søderlund
Stefano Giuseppe Arne Holmquist Vecchia76′
Helge Valvatne Sandvik
André Hansen
60′ Mads Berg Sande
Sander Tangvik
90′ Torje Naustdal
Hólmar Örn Eyjólfsson
Vegard Solheim
Anders Ågnes Konradsen
76′ Alexander Stølås
Olaus Jair Skarsem76′
André Lönning
Per Ciljan Skjelbred

Alexander Banor Tettey

Dino Islamović68′

Håkan Rasmus Wiedesheim-Paul

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał zawodników Rosenborgu żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Jedenastka Haugesund w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.