Viktoria Berlin - Viktoria Koeln 2-1 (2-1). Liga niemiecka - 1. kolejka 3. Ligi

25 lipca na Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark odbyło się spotkanie 1. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami Viktorii Berlin i Viktorii Koeln. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Viktorii Berlin 2-1. Na stadionie zasiadło 1 112 widzów.

1. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-07-25 13:00 | Stadion: Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark | Widzów: 1112 | Arbiter: Florian Exner
Y. Amyn 34'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Kaiemu Klefischowi z zespołu gości. Była to 15. minuta starcia.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Viktorii Koeln w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Youssef Amyn. Przy zdobyciu bramki pomagał Marcel Risse.

Zawodnicy Viktorii Berlin szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 37. minucie Yannis Becker wyrównał wynik meczu. Bramka padła po podaniu Tolcaya Ciğerciego.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Viktorii Berlin w 38. minucie spotkania, gdy Falcão strzelił drugiego gola. Sytuację bramkową stworzył Yannis Becker.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-1.

Drugą połowę zespół Viktorii Koeln rozpoczął w zmienionym składzie, za Federica Palaciosa wszedł David Philipp. W 62. minucie za Alberta Bunjaku wszedł Simon Handle.

W 67. minucie w drużynie Viktorii Berlin doszło do zmiany. Enes Küc wszedł za Falcão. Niestety w 70. minucie meczu Philip Sprint bramkarz Viktorii Berlin z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Trenerowi nie zostało nic innego, jak na jego miejsce między słupkami postawić Juliana Krahla - rezerwowego bramkarza jedenastki. Między 70. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Viktorii Koeln: Kai Klefisch, Florian Heister, Niklas May, na ich miejsce weszli: Jeremias Lorch, Alexander Höck, Patrick Sontheimer. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Christopha Menza, Moritza Seifferta zajęli: Christopher Theisen, Shalva Ogbaidze.

Falcão
70′ Philip Sprint
Christoph Greger
70′ Christoph Menz
Niklas May77′
Lukas Finn Pinckert
Kai Klefisch15′ 72′
 37′ Yannis Becker
Marcel Risse
83′ Moritz Seiffert
Youssef Amyn  34′
Björn Jopek
Moritz Fritz
Tolcay Ciğerci
Federico Palacios Martinez46′
 38′ 67′ Lucas Bradley Falcão Cini
Albert Bunjaku62′
70′ Julian Krahl
Simon Handle62′
67′ Enes Küc
Benjamin Hemcke
70′ Christopher Theisen
Jeremias Lorch72′
Matteo Gumaneh
David Lennart Philipp46′
Kimmo Markku Hovi
Patrick Sontheimer77′
83′ Shalva Ogbaidze
Joel Vieting

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Viktorii Koeln przyznał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół Viktorii Koeln w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.