Viktoria Berlin - SV Türkgücü-Ataspor München 0-0. Liga niemiecka - 18. kolejka 3. Ligi

4 grudnia na Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark odbył się mecz 18. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami Viktorii Berlin i SV Türkgücü-Ataspor München. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 574 widzów.

18. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-12-04 14:00 | Stadion: Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark | Widzów: 574 | Arbiter: Riem Hussein
FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof
SV Türkgücü-Ataspor München
0
0

Drużyna SV Türkgücü-Ataspor München przed meczem zajmowała 16. pozycję w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niej na wagę złota.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Christophowi Menzowi, piłkarzowi Viktorii Berlin.

W 27. minucie w zespole SV Türkgücü-Ataspor München doszło do zmiany. Lukas Scepanik wszedł za Moritza Römlinga. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie dostał Jakob Lewald z Viktorii Berlin. Była to 55. minuta starcia. W 63. minucie Pasqual Verkamp zastąpił Soufiana Benyaminę.

W 65. minucie w drużynie SV Türkgücü-Ataspor München doszło do zmiany. Albion Vrenezi wszedł za Boubacara Barry'ego. Trener SV Türkgücü-Ataspor München wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Erica Hottmanna. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy. Murawę musiał opuścić Petar Slišković. Po chwili trener Viktorii Berlin postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Moritz Seiffert, a murawę opuścił Christopher Theisen.

Na kwadrans przed zakończeniem meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Jakob Lewald z drużyny Viktorii Berlin i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 55. minucie. W 82. minucie boisko opuścili zawodnicy Viktorii Berlin: Patrick Kapp, Shinji Yamada, a na ich miejsce weszli Enes Küc, Deji-Ousman Beyreuther.

Filip Kusić
55′ 75′ Jakob Lewald
Tim Rieder
Tobias Gunte
Mergim Mavraj
82′ Deji-Ousman Beyreuther
Moritz Römling27′
Alexander Hahn
Boubacar Barry65′
Björn Jopek
Andrew Irving
11′ Christoph Menz
Paterson Chato Nguendong
74′ Christopher Theisen
Philip Türpitz
82′ Enes Küc
Sercan Sararer-Osuna
63′ Pasqual Verkamp
Petar Slišković65′
Philip Sprint
Renè Vollath
Diren-Mehmed Günay
Alexander Sorge
82′ Patrick Wolfgang Kapp
Nico Gorzel
Bryang Kayo
Lukas Scepanik27′
82′ Shinji Yamada
Ünal Tosun
63′ Soufian Benyamina
Albion Vrenezi65′
Lucas Bradley Falcão Cini
Eric Hottmann65′
Shalva Ogbaidze
Sinan Karweina
74′ Moritz Seiffert
Törles Knöll

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Viktorii Berlin przyznał dwie żółte oraz jedną czerwoną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast drużyna SV Türkgücü-Ataspor München wykorzystała wszystkie zmiany.