VfB Lübeck - TSV 1860 Monachium 0-0. Liga niemiecka - 23. kolejka 3. Ligi

17 marca na Dietmar-Scholze-Stadionie an der Lohmühle w Lubece odbył się pojedynek 23. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami Neumuensteru i TSV Monachium. Mecz zakończył się remisem 0-0.

23. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-03-17 19:00 | Stadion: Dietmar-Scholze-Stadion an der Lohmühle | Arbiter: Konrad Oldhfer
VfB Lübeck
TSV 1860 Monachium
0
0

Jedenastka TSV Monachium bardzo potrzebowała punktów, by znaleźć się w czołówce ligowej tabeli. Drużyna ta zajmowała czwarte miejsce i była zdecydowanym faworytem spotkania.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu TSV Monachium.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Neumuenster: Thorbenowi-Johannesowi Detersowi w 39. i Mirkowi Bolandowi w 40. minucie.

W 42. minucie Richard Neudecker został zmieniony przez Erika Talliga. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Keanu Staude, zawodnik TSV Monachium. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Neumuensteru postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Pascal Steinwender, a murawę opuścił Cyrill Akono. Chwilę później trener TSV Monachium postanowił wzmocnić linię napadu i w 79. minucie zastąpił zmęczonego Stefana Leksa. Na boisko wszedł Johann Ngounou, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W 81. minucie Ersin Zehir został zmieniony przez Martina Rösera, a za Marvina Thiela wszedł na boisko Elsamed Ramaj, co miało wzmocnić jedenastkę Neumuensteru. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Keanu Staude'a na Fabiana Greilingera.

Marco Hiller
39′ Thorben-Johannes Deters
Keanu Staude43′ 88′
40′ Mirko Boland
Merveille Biankadi
82′ Marvin Thiel
Stefan Lex79′
81′ Ersin Zehir
Dennis Dressel
74′ Cyrill Akono
Marco Mannhardt
82′ Elsamed Ramaj
Erik Tallig42′
74′ Pascal Steinwender
Fabian Greilinger88′
81′ Martin Röser
Johann Ngounou Djayo79′

Drużyna TSV Monachium miała 14 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.