TSV Monachium - SV Türkgücü-Ataspor München 2-2 (1-1). Liga niemiecka - 13. kolejka 3. Ligi

28 listopada na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium odbył się pojedynek 13. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami TSV Monachium i SV Türkgücü-Ataspor München. Mecz zakończył się remisem 2-2.

13. kolejka Niemcy - 3. Liga
2020-11-28 14:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: Patrick Hanslbauer
P. Slišković 26',70'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 15. minucie, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Alexandrowi Sorgemu i Quirinowi Mollowi.

Trzeba było trochę poczekać, aby Fabian Greilinger wywołał eksplozję radości wśród kibiców TSV Monachium, strzelając gola w 22. minucie spotkania. Asystę zaliczył Daniel Wein.

Piłkarze SV Türkgücü-Ataspor München otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 26. minucie Petar Slišković wyrównał wynik meczu. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie. Przy strzeleniu gola pomagał Sercan Sararer-Osuna.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Drugą połowę drużyna SV Türkgücü-Ataspor München rozpoczęła w zmienionym składzie, za Mounira Bouziane'a wszedł Tom Boere.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół TSV Monachium przyniosły efekt bramkowy. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Sascha Mölders. To już szóste trafienie tego piłkarz w sezonie. Asystę przy bramce zaliczył Phillipp Steinhart.

W 55. minucie Benedikt Kirsch został zastąpiony przez Boubacara Barry'ego. W 59. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Dennis Dressel osłabiając tym samym drużynę TSV Monachium. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole TSV Monachium doszło do zmiany. Erik Tallig wszedł za Richarda Neudeckera.

W 70. minucie żółtą kartkę dostał Filip Kusič z SV Türkgücü-Ataspor München.

Zawodnicy SV Türkgücü-Ataspor München odpowiedzieli strzeleniem gola. W tej samej minucie bramkę wyrównującą zdobył Petar Slišković. Bramka padła po podaniu Sercana Sararera-Osuny.

Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie SV Türkgücü-Ataspor München doszło do zmiany. Park Yi-Young wszedł za Filipa Kusiča. W 74. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Fabianowi Greilingerowi z zespołu TSV Monachium. Po chwili trener TSV Monachium postanowił bronić wyniku. W 80. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Fabiana Greilingera wszedł Leon Klassen, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi TSV Monachium utrzymać remis.

Od 84. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom TSV Monachium oraz dwie drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Mölders
84′ Marco Hiller
Renè Vollath
Marius Willsch
Filip Kusić70′ 72′
15′ Quirin Moll
Alexander Sorge15′
Stephan Salger
Aaron Berzel
Phillipp Steinhart
Stefan Stangl
62′ Richard Neudecker
Benedikt Kirsch55′
90′ Daniel Wein
Kilian Fischer87′
59′ Dennis Dressel
Philipp Erhardt
 22′ 74′ 80′ Fabian Greilinger
Sercan Sararer-Osuna84′
Stefan Lex
Petar Slišković  26′, 70′
 49′ Sascha Mölders
Yi-Young Park72′
80′ Leon Klassen
Furkan Zorba
62′ Erik Tallig
Boubacar Barry55′
Johann Ngounou Djayo
Nico Gorzel
Martin Pusic
Tom Boere46′

Przewaga drużyny SV Türkgücü-Ataspor München w posiadaniu piłki była ogromna (63 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom TSV Monachium, a zawodnikom SV Türkgücü-Ataspor München pokazał cztery żółte.

Drużyna TSV Monachium w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół SV Türkgücü-Ataspor München w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.