TSV Havelse - 1. FC Saarbrücken 0-1 (0-1). Liga niemiecka - 1. kolejka 3. Ligi

24 lipca na HDI-Arena w Hanowerze odbyło się spotkanie 1. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami TSV Havelse i FC Saarbrücken. Mecz zakończył się zwycięstwem FC Saarbrücken 1-0. Na stadionie stawiło się 2 230 widzów.

1. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-07-24 14:00 | Stadion: HDI-Arena | Widzów: 2230 | Arbiter: Alexander Sather
TSV Havelse
1. FC Saarbrücken
0
1
M. Gouras 19'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Saarbrücken w 19. minucie spotkania, gdy Minos Gouras zdobył pierwszą bramkę. Przy strzeleniu gola asystował Julian Günther-Schmidt.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Vico Meien z zespołu gospodarzy. Była to 29. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FC Saarbrücken.

Drugą połowę jedenastka TSV Havelse rozpoczęła w zmienionym składzie, za Linusa Meyera wszedł Oliver Daedlow. W 62. minucie sędzia przyznał kartkę Fynnowi Arkenbergowi z TSV Havelse.

W tej samej minucie Dave Gnaase zastąpił Tobiasa Jänickego. Na 10 minut przed zakończeniem meczu arbiter ukarał kartką Juliusa Dükera, zawodnika TSV Havelse. Po chwili trener FC Saarbrücken postanowił bronić wyniku. W 87. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Juliana Günthera-Schmidta wszedł Mario Müller, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gości utrzymać prowadzenie.

W 88. minucie w jedenastce TSV Havelse doszło do zmiany. Jonas Sonnenberg wszedł za Vica Meiena. W drugiej połowie nie padły gole.

Daniel Batz
62′ Fynn Arkenberg
Nick Galle
29′ 88′ Vico Meien
Maurice John Deville73′
Noah Plume
Luca Kerber
Niklas Teichgräber
Dave Gnaase62′
71′ Yannik Jaeschke
Minos Gouras  19′ 87′
80′ Julius Düker
Julian Günther-Schmidt87′
46′ Linus Niklas Martin Meyer
Rasim Bulić87′
88′ Jonas Sonnenberg
Tobias Jänicke62′
46′ Oliver Daedlow
Sebastian Jacob73′
71′ Fynn-Luca Lakenmacher
Marius Köhl
Nils Piwernetz
Justin Steinkötter73′
Ilir Qela

Julian Rufidis

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał piłkarzy FC Saarbrücken żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy pokazał trzy żółte.

Drużyna TSV Havelse w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.