TSV Eintracht - Viktoria Berlin 0-4 (0-2). Liga niemiecka - 2. kolejka 3. Ligi

1 sierpnia na Eintracht-Stadion w Brunszwiku odbyło się spotkanie 2. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami TSV Eintracht i Viktorii Berlin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Viktorii Berlin 4-0. Na stadionie stawiło się 6 676 widzów.

2. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-08-01 14:00 | Stadion: Eintracht-Stadion | Widzów: 6676 | Arbiter: Wolfgang Haslberger
L. Pinckert 69'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Viktorii Berlin w piątej minucie spotkania, gdy Tolcay Ciğerci zdobył pierwszą bramkę. W zdobyciu bramki pomógł Enes Küc.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Patrick Kapp z Viktorii Berlin. Była to 26. minuta starcia.

W 31. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Tolcay Ciğerci z Viktorii Berlin. Asystę przy bramce po raz kolejny zaliczył Enes Küc.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę zespół TSV Eintracht rozpoczął w zmienionym składzie, za Yariego Ottę wszedł Maurice Multhaup. W 62. minucie za Nicka Proschwitza wszedł Benjamin Girth.

Trzeba było trochę poczekać, aby Falcão wywołał eksplozję radości wśród kibiców Viktorii Berlin, strzelając kolejnego gola w 65. minucie spotkania. Przy strzeleniu gola pomógł Lukas Pinckert.

W 68. minucie w drużynie Viktorii Berlin doszło do zmiany. Moritz Seiffert wszedł za Falcão.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Viktorii Berlin w 69. minucie spotkania, gdy Lukas Pinckert zdobył czwartą bramkę. Bramka padła po podaniu Yannisa Beckera.

Od 71 minuty boisko opuścili zawodnicy Viktorii Berlin: Enes Küc, Tolcay Ciğerci, Björn Jopek, na ich miejsce weszli: Christopher Theisen, Soufian Benyamina, Pasqual Verkamp. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Martina Kobylańskiego, Danila Wiebego zajęli: Iba May, Brian Behrendt. Na kwadrans przed zakończeniem starcia kartkę dostał Michael Schultz, piłkarz TSV Eintracht. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-4.

Julian Krahl
71′ Danilo Wiebe
Patrick Wolfgang Kapp26′
76′ Michael Schultz
Lukas Finn Pinckert  69′
46′ Yari Otto
Yannis Becker
71′ Martin Kobylański
Christoph Menz
Robin Krauße
Enes Küc82′
62′ Nick Proschwitz
Lucas Bradley Falcão Cini  65′ 68′
Luc Ihorst
Tolcay Ciğerci  5′, 31′ 82′
Yannik Bangsow
Maximilian Kinzig
71′ Brian Behrendt
Soufian Benyamina82′
71′ Iba May
Kimmo Markku Hovi
46′ Maurice Michael Multhaup
Shalva Ogbaidze
62′ Benjamin Girth
Moritz Seiffert68′
Felix Stumpe
Pasqual Verkamp90′

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Oba zespoły wymieniły po czterech graczy w drugiej połowie.