TSV Eintracht - SC Paderborn 0-0. Liga niemiecka - 29. kolejka 2. Bundesligi

16 kwietnia na Eintracht-Stadion w Brunszwiku odbył się pojedynek 29. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi pomiędzy drużynami TSV Eintracht i SC Paderborn. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

29. kolejka Niemcy - 2. Bundesliga
2021-04-16 18:30 | Stadion: Eintracht-Stadion | Arbiter: Nicolas Winter
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
SC Paderborn 07
0
0

Drużyna TSV Eintracht przed meczem zajmowała 15. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niej na wagę złota.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć drużyna SC Paderborn wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Kangniemu Ananou ze SC Paderborn. Była to 36. minuta starcia.

W 44. minucie za Kangniego Ananou wszedł Johannes Dörfler. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 59. minucie w jedenastce TSV Eintracht doszło do zmiany. Fabio Kaufmann wszedł za Suleimana Abdullahiego. Na murawie, jak to często zdarzało się TSV Eintracht w tym sezonie, pojawił się Benjamin Kessel, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 64. minucie Briana Behrendta.

Po chwili trener SC Paderborn postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Sebastian Vasiliadis, a murawę opuścił Chris Führich. Między 76. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom SC Paderborn i jedną drużynie przeciwnej.

Führich
89′ Jasmin Fejzić
Leopold Zingerle
Danilo Wiebe
Kangni Frederic Ananou36′ 44′
64′ Brian Behrendt
Ron Schallenberg
59′ Suleiman Abdullahi
Dennis Srbeny84′
86′ Nick Proschwitz
Sven Michel
Martin Kobylański
Chris Führich71′
Felix Dornebusch
Jannik Huth
64′ Benjamin Kessel
Svante Ingelsson84′
59′ Fabio Kaufmann
Maximilian Thalhammer
Marcel Bär
Sebastian Vasiliadis71′ 76′
86′ Dong-won Ji
Johannes Dörfler44′ 89′
Yari Otto
Marco Terrazzino84′

Zespół SC Paderborn miał 12 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy TSV Eintracht obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Drużyna TSV Eintracht w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości dokonał pięciu zmian.