SV Wehen Wiesbaden - TSV 1860 Monachium 1-1 (1-0). Liga niemiecka - 36. kolejka 3. Ligi

8 maja na BRITA-Arena w Wiesbaden odbyło się spotkanie 36. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami SV Wehen i TSV Monachium. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

P. Steinhart 80'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze SV Wehen otworzyli wynik. W 29. minucie Johannes Wurtz dał prowadzenie swojej drużynie. W zdobyciu bramki pomógł Sascha Mockenhaupt.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki SV Wehen.

Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu arbiter pokazał kartkę Florianowi-Horstowi Carstensowi z zespołu gospodarzy. W 61. minucie za Erika Talliga wszedł Daniel Wein.

W 63. minucie w jedenastce SV Wehen doszło do zmiany. Paterson Chato wszedł za Tima Walbrechta. Po chwili trener SV Wehen postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Benedict Hollerbach, a murawę opuścił Maurice Malone. W 75. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Phillippa Steinharta z TSV Monachium, a w 76. minucie Benedicta Hollerbacha z drużyny przeciwnej.

Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie SV Wehen doszło do zmiany. Marc Lais wszedł za Johannesa Wurtza.

Jedenastce TSV Monachium w końcu udało się pokonać bramkarza rywali. Z przebiegu meczu wynikało, że ta bramka im się należała. Było już osiem celnych strzałów na bramkę przeciwnika i w końcu piłka wpadła do siatki. W tej samej minucie wynik ustalił Phillipp Steinhart. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego ósme trafienie w sezonie. Przy strzeleniu gola asystował Richard Neudecker.

W 81. minucie w zespole SV Wehen doszło do zmiany. Lucas Brumme wszedł za Håkana Nilssona. A trener TSV Monachium wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Lorenza Knöferla. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Stefan Lex. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Semi Belkahia
47′ Florian-Horst Carstens
Richard Neudecker
71′ Maurice Maximilian Malone
Merveille Biankadi
63′ Tim Walbrecht
Erik Tallig61′
 29′ 80′ Johannes Wurtz
Dennis Dressel
81′ Håkan Gustaf Nilsson
Sascha Mölders
Arthur Lyska
Tom Kretzschmar
Moritz Kuhn
Dennis Erdmann
81′ Lucas Brumme
Maxim Gresler
63′ Paterson Chato Nguendong
Niklas Lang
Michael Boris Guthörl
Daniel Wein61′
80′ Marc Lais
Fabian Greilinger
71′ 76′ Benedict Hollerbach
Lorenz Knöferl87′

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka SV Wehen w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.