SV Wehen Wiesbaden - SC Verl 1924 0-0. Liga niemiecka - 17. kolejka 3. Ligi

27 listopada na BRITA-Arena w Wiesbaden odbył się mecz 17. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami SV Wehen i Verlu 1924. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 121 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Patricka Schikowskiego występującego w Verlu 1924.

17. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-11-27 14:00 | Stadion: BRITA-Arena | Widzów: 1121 | Arbiter: Patrick Hanslbauer
SV Wehen Wiesbaden
SC Verl 1924
0
0

Drużyna Verlu 1924 przed meczem zajmowała 17. pozycję w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niej na wagę złota.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom SV Wehen: Dennisowi Kempemu w 21. i Ginowi Fechnerowi w 43. minucie.

Na drugą połowę zespół SV Wehen wyszedł w zmienionym składzie, za Dennisa Kempego wszedł Nico Rieble. W 48. minucie arbiter pokazał kartkę Cyrillowi Akonowi, piłkarzowi gości.

W 54. minucie Emanuel Mirchev został zmieniony przez Lukasa Petkova. W tej samej minucie w drużynie Verlu 1924 doszło do zmiany. Leandro Putaro wszedł za Rona Berlinskiego. A kibice SV Wehen nie mogli już doczekać się wprowadzenia Benedicta Hollerbacha. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Thijmen Goppel.

Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie SV Wehen doszło do zmiany. Lucas Brumme wszedł za Maximiliana Thiela. W tej samej minucie trener Verlu 1924 postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Patrick Schikowski, a murawę opuścił Kasim Rabihic. W 84. minucie Cyrill Akono został zmieniony przez Mahira Sağlıka, co miało wzmocnić zespół Verlu 1924. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Amina Farouka na Johannesa Wurtza.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom SV Wehen: Aminowi Faroukowi w 89. minucie i Johannesowi Wurtzowi w drugiej minucie doliczonego czasu starcia.

Robin Brüseke
43′ Gino Fechner
Christopher Lannert
Sascha Mockenhaupt
Frederik Lach
Ahmet Ege Gürleyen
Lasse Jürgensen
21′ 46′ Dennis Kempe
Luca Stellwagen
Bjarke Halfdan Jacobsen
Nico Ochojski
64′ Thijmen Goppel
Emanuel Mirchev54′
72′ Maximilian Thiel
Mael Corboz
Mehmet Alp Kurt
Kasim Rabihic72′
89′ 90′ Amin Farouk
Cottrell Ezekwem
46′ Nico Rieble
Steffen Schäfer
Jozo Stanić
Lukas Emanuel Petkov54′
72′ Lucas Brumme
Julian Schwermann
Kevin Lankford
Leandro Putaro54′
Dominik Prokop
Mahir Sağlık84′
64′ Benedict Hollerbach
Patrick Schikowski72′
90′ 90′ Johannes Wurtz
Pascal Steinwender

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie jedenastki dokonały po cztery zmiany w drugiej połowie.