SV Türkgücü-Ataspor München - SV Meppen 1912 2-0 (2-0). Liga niemiecka - 30. kolejka 3. Ligi

W meczu 30. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 4 kwietnia, zespół SV Türkgücü-Ataspor München zwyciężył z Meppen 1912 2-0 (2-0). Starcie odbyło się na Olympiastadion München. Na boisku mogliśmy zobaczyć Marcusa Piosseka występującego w Meppen 1912.

30. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-04-04 13:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: Wolfgang Haslberger
SV Türkgücü-Ataspor München
SV Meppen 1912
2
0
S. Sararer 22'
N. Niemann 36'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki SV Türkgücü-Ataspor München.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W dziewiątej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Kiliana Fischera z SV Türkgücü-Ataspor München, a w 10. minucie René Gudera z drużyny przeciwnej.

Trzeba było trochę poczekać, aby Sercan Sararer-Osuna wywołał eksplozję radości wśród kibiców SV Türkgücü-Ataspor München, strzelając gola w 22. minucie spotkania. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziesiąte trafienie w sezonie. Przy strzeleniu gola asystował Kilian Fischer.

Zespół Meppen 1912 ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. Na dziewięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik ustalił Noel Niemann. Bramka padła po podaniu Sercana Sararera-Osuny.

W 44. minucie arbiter pokazał kartkę Florianowi Egererowi z Meppen 1912. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

Na drugą połowę drużyna SV Türkgücü-Ataspor München wyszła w zmienionym składzie, za Noela Niemanna wszedł Omar-Šarif Sijarić. W pierwszych minutach drugiej połowy kartkę dostał Valdet Rama, piłkarz gości.

Niedługo później trener Meppen 1912 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 60. minucie na plac gry wszedł Lucas Krüger, a murawę opuścił Janik Jesgarzewski. W 61. minucie za Maxime'a Aglaga wszedł Killian Jakob. W 62. minucie kartkę obejrzał Lucas Krüger z zespołu gości.

W 64. minucie w jedenastce Meppen 1912 doszło do zmiany. Nicolas Andermatt wszedł za Steffena Puttkammera. A kibice SV Türkgücü-Ataspor München nie mogli już doczekać się wprowadzenia Nica Gorzla. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Sebastian Maier. Między 73. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze SV Türkgücü-Ataspor München: Lucas Röser, Sercan Sararer-Osuna, na ich miejsce weszli: Boubacar Barry, Atakan Akkaynak. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mike-Stevena Bährego, Valdeta Ramy zajęli: Markus Ballmert, Ted-Jonathan Tattermusch.

Erik Domaschke
9′ Kilian Fischer
Janik Jesgarzewski60′
Alexander Sorge
Steffen Puttkammer64′
Filip Kusić
Jeron Al-Hazaimeh
61′ Maxime Aglago Awoudja
Hassan Amin
Philipp Erhardt
Florian Egerer44′
 22′ 82′ Sercan Sararer-Osuna
René Guder10′
 36′ 46′ Noel Niemann
Valdet Skënder Rama48′ 76′
Ünal Tosun
Mike-Steven Bähre76′
72′ Sebastian Maier
Luka Tankulić
73′ Lucas Röser
Tom Boere
Maximilian Engl
Constantin Frommann
61′ Killian Jakob
Markus Ballmert76′
82′ Atakan Akkaynak
Leonard Bredol
73′ Boubacar Barry
Nicolas Andermatt64′
72′ Nico Gorzel
Lucas Felix Krüger60′ 62′
Benedikt Kirsch
Marcus Piossek
46′ Omar-Šarif Sijarić
Ted-Jonathan Tattermusch76′

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Meppen 1912 przyznał cztery.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Meppen 1912 w drugiej połowie dokonał czterech zmian.