SV Türkgücü-Ataspor München - KFC Uerdingen 05 0-2 (0-0). Liga niemiecka - 34. kolejka 3. Ligi

W meczu 34. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 24 kwietnia, zespół SV Türkgücü-Ataspor München przegrał z KFC Uerdingen 05 0-2 (0-0). Spotkanie odbyło się na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße.

K. Pusch 68'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki KFC Uerdingen 05.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Omarowi-Šarifowi Sijariciowi z zespołu gospodarzy. Była to 15. minuta starcia.

Drugą połowę jedenastka SV Türkgücü-Ataspor München rozpoczęła w zmienionym składzie, za Nica Gorzla, Furkana Kircicka weszli Aaron Berzel, Noel Niemann.

Wysiłki podejmowane przez zespół KFC Uerdingen 05 w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 51. minucie bramkę zdobył Gustav Ølsted. Przy strzeleniu gola asystował Patrick Göbel.

Po chwili trener KFC Uerdingen 05 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 57. minucie na plac gry wszedł Hans-Alexandre Anapak-Baka, a murawę opuścił Muhammed Kiprit. W tej samej minucie Gustav Ølsted został zmieniony przez Mike Feigenspana. A kibice SV Türkgücü-Ataspor München nie mogli już doczekać się wprowadzenia Ünala Tosuna. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy. Murawę musiał opuścić Philipp Erhardt.

W 60. minucie w zespole SV Türkgücü-Ataspor München doszło do zmiany. Petar Slišković wszedł za Lucasa Rösera. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem kartką został ukarany Sebastian Maier, piłkarz gospodarzy.

Jedenastka SV Türkgücü-Ataspor München ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 68. minucie wynik na 0-2 podwyższył Kolja Pusch. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Dave Gnaase.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

Hidde Jurjus
82′ Kilian Fischer
Christian Dorda80′
60′ Philipp Erhardt
Dave Gnaase
46′ Furkan Kircicek
Kolja Pusch  68′ 80′
15′ Omar-Šarif Sijarić
Gustav Ølsted Marcussen  51′ 57′
61′ Sebastian Maier
Gino Fechner
46′ Nico Gorzel
Fridolin Wagner88′
60′ Lucas Röser
Muhammed Enes Kiprit57′
Franco Flückiger
Lukas Königshofer
46′ Aaron Berzel
Leon Schneider80′
Yi-Young Park
Rijad Kobiljar88′
82′ Alexander Sorge
Peter van Ooijen80′
60′ Ünal Tosun
Hans-Alexandre Anapak-Baka57′
46′ Noel Niemann
Mike Feigenspan57′
60′ Petar Slišković

Przewaga zespołu SV Türkgücü-Ataspor München w posiadaniu piłki była ogromna (65 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze przegrali mecz.

Sędzia nie ukarał zawodników KFC Uerdingen 05 żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał dwie żółte.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.