SV Türkgücü-Ataspor München - FC Viktoria Köln 1-1 (0-0). Liga niemiecka - 38. kolejka 3. Ligi

22 maja na Olympiastadion München odbyło się spotkanie 38. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami SV Türkgücü-Ataspor München i Viktorii Koeln. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 250 widzów.

38. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-05-22 13:30 | Stadion: Olympiastadion München | Widzów: 250 | Arbiter: Martin Speckner
SV Türkgücü-Ataspor München
FC Viktoria Köln
1
1
K. Jakob 54'
M. Risse 63'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny SV Türkgücü-Ataspor München.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 18. a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na początku drugiej połowy to zawodnicy SV Türkgücü-Ataspor München otworzyli wynik. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Killian Jakob.

Kibice Viktorii Koeln nie mogli już doczekać się wprowadzenia Marcela Risse'a. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Lucas Cueto. Posunięcie trenera było słuszne. Marcela Risse'a zdobył wyrównującą bramkę w 63. minucie spotkania. W 61. minucie Luca Stellwagen został zastąpiony przez Niklasa Maya. W tej samej minucie trener SV Türkgücü-Ataspor München postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Ünal Tosun, a murawę opuścił Nico Gorzel.

Piłkarze Viktorii Koeln szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 63. minucie Marcel Risse wyrównał wynik meczu.

W 66. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jeremiasa Lorcha z Viktorii Koeln, a w 77. minucie Alexandra Sorgego z drużyny przeciwnej. Między 73. a 89. minutą, boisko opuścili piłkarze SV Türkgücü-Ataspor München: Lucas Röser, Noel Niemann, Philipp Erhardt, na ich miejsce weszli: Benedikt Kirsch, Furkan Kircicek, Alexander Laukart. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kevina Holzweilera, André Deja zajęli: Youssef Amyn, Maximilian Fischer. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Simon Handle
77′ Alexander Sorge
Jeremias Lorch66′
18′ Filip Kusič
Maximilian Christian Rossmann
 54′ Killian Jakob
Luca Stellwagen61′
Sercan Sararer-Osuna
Kai Klefisch
Omar-Šarif Sijarić
Lucas Cueto61′
83′ Philipp Erhardt
Kevin Holzweiler88′
61′ Nico Gorzel
André Dej19′ 89′
83′ Noel Niemann
Mike Wunderlich45′
73′ Lucas Röser
Albert Bunjaku
Franco Flückiger
Yannik Bangsow
73′ Benedikt Kirsch
Ilhan Mustafa Altuntas
83′ Alexander Laukart
Maximilian Fischer89′
61′ Ünal Tosun
Marten Imping
83′ Furkan Kircicek
Niklas May61′

Marcel Risse61′  63′

Youssef Amyn88′

Przewaga drużyny Viktorii Koeln w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników Viktorii Koeln. Pokazał im dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Piłkarze gospodarzy otrzymali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.