SV Darmstadt - TSV Eintracht 4-0 (4-0). Liga niemiecka - 9. kolejka 2. Bundesligi

27 listopada na Merck-Stadionie am Böllenfalltor odbyło się starcie 9. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi pomiędzy drużynami SV Darmstadt i TSV Eintracht. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem SV Darmstadt 4-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Adriana Stanilewicza występującego w SV Darmstadt.

9. kolejka Niemcy - 2. Bundesliga
2020-11-27 18:30 | Stadion: Merck-Stadion am Böllenfalltor | Arbiter: Alexander Sather
S. Dursun 7',33'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SV Darmstadt w szóstej minucie spotkania, gdy Tobias Kempe zdobył z karnego pierwszą bramkę.

Drużyna TSV Eintracht ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania wynik na 2-0 podwyższył Serdar Dursun.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom TSV Eintracht: Danilowi Wiebemu w 15. i Patrickowi Kammerbauerowi w 25. minucie.

W 33. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Serdar Dursun z SV Darmstadt. W 35. minucie sędzia ukarał kartką Michaela Schultza, zawodnika TSV Eintracht.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SV Darmstadt w 36. minucie spotkania, gdy Tobias Kempe strzelił z rzutu karnego czwartego gola. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-0.

Drugą połowę drużyna TSV Eintracht rozpoczęła w zmienionym składzie, za Michaela Schultza wszedł Felix Burmeister. W 61. minucie za Manuela Schwenka wszedł Fabio Kaufmann.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole TSV Eintracht doszło do zmiany. Yassin Ben Balla wszedł za Feliksa Kroos. W tej samej minucie trener TSV Eintracht postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Yari Otto, a murawę opuścił Patrick Kammerbauer. Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Yari Otto z drużyny gości. Była to 72. minuta meczu.

A kibice SV Darmstadt nie mogli już doczekać się wprowadzenia Ericha Berkę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Matthias Bader. W 90. minucie w drużynie SV Darmstadt doszło do zmiany. Aaron Seydel wszedł za Tobiasa Kempe'a.

Jannis Nikolaou
87′ Matthias Bader
Danilo Wiebe15′
Fabian Schnellhardt
Dominik Wydra
82′ Seung-Ho Paik
Marcel Bär82′
 6′ (k.), 36′ (k.) 90′ Tobias Kempe
Manuel Schwenk61′
82′ Fabian Holland
Patrick Kammerbauer25′ 71′
Marvin Mehlem
Felix Kroos71′
 7′, 33′ 82′ Serdar Dursun
Nick Proschwitz
Florian Stritzel
Jasmin Fejzić
Patrick Herrmann
Felix Burmeister46′
82′ Patric Pfeiffer
Lasse Schlüter
Mathias Honsak
Robin Ziegele
Tim Skarke
Yassin Ben Balla71′
82′ Adrian Stanilewicz
Fabio Kaufmann61′
87′ Erich Berko
Martin Kobylański
82′ Felix Platte
Njegoš Kupusović82′
90′ Aaron Seydel
Yari Otto71′ 72′

Zespół SV Darmstadt był w posiadaniu piłki przez 75 procent czasu gry, przełożyło się to na okazałe zwycięstwo w tym pojedynku.

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom TSV Eintracht pokazał cztery żółte.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.