SC Freiburg II - SV Wehen Wiesbaden 0-0. Liga niemiecka - 1. kolejka 3. Ligi

W meczu 1. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 26 lipca, jedenastka SC Freiburg II zremisowała z SV Wehen 0-0. Mecz na Schwarzwald-Stadion we Fryburgu Bryzgowijskim obejrzało 4 000 widzów.

1. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-07-26 19:00 | Stadion: Dreisamstadion | Widzów: 4000 | Arbiter: Robin Braun
SC Freiburg II
SV Wehen Wiesbaden
0
0

Już w pierwszych minutach zespół SC Freiburg II próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Johannes Wurtz z jedenastki gości. Była to 36. minuta starcia.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom SC Freiburg II: Guillaume'owi Furrerowi w 50. i Larsowi Kehlowi w 53. minucie. W 55. minucie za Larsa Kehla wszedł Raphael Assibey-Mensah.

Między 59. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy SC Freiburg II: Philipp Treu, Maximilian Rosenfelder, Patrick Kammerbauer, na ich miejsce weszli: Sascha Risch, Jordy Makengo, Johannes Flum. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Johannesa Wurtza, Maximiliana Thiela, Floriana-Horsta Carstensa zajęli: Håkan Nilsson, Kevin Lankford, Dominik Prokop. W 61. minucie kartkę obejrzał Patrick Kammerbauer z SC Freiburg II. Trener SC Freiburg II postanowił zagrać agresywniej. W 83. minucie zmienił pomocnika Juliusa Tauriainena i na pole gry wprowadził napastnika Emilia Kehrera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

W tej samej minucie boisko opuścili zawodnicy SV Wehen: Dennis Kempe, Amin Farouk, a na ich miejsce weszli Nico Rieble, Thijmen Goppel.

Sascha Mockenhaupt
70′ Maximilian Rosenfelder
Ahmet Ege Gürleyen
Sandrino Braun-Schumacher
Florian-Horst Carstens77′
Yannik Engelhardt
Gino Fechner
70′ Philipp Treu
Mehmet Alp Kurt
61′ 83′ Patrick Kammerbauer
Nico Rieble83′
50′ Guillaume Ronan Furrer
Emanuel Taffertshofer
83′ Julius Mikael Tauriainen
Thijmen Goppel83′
Robert Wagner
Johannes Wurtz36′ 59′
53′ 55′ Lars Kehl
Maximilian Thiel59′
Sebastian Mellack
Tim Boss
70′ Jordy Makengo Basambundu
Dennis Kempe83′
55′ Raphael Assibey-Mensah
Jozo Stanić
Maximilian Solomon Dietz
Amin Farouk83′
83′ Johannes Flum
Bjarke Halfdan Jacobsen
Daniels Ontužāns
Marc Lais
70′ Sascha Risch
Kevin Lankford59′
83′ Emilio Kehrer
Dominik Prokop77′
Vincent Vermeij
Håkan Gustaf Nilsson59′

Przewaga drużyny SC Freiburg II w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali. Zespół SV Wehen miał 10 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze SC Freiburg II otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy w drugiej połowie.