Liga niemiecka - 8. kolejka 3. Ligi: TSV 1860 Monachium - MSV Duisburg 0-2 (0-0)

W pojedynku 8. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 31 października, drużyna TSV Monachium przegrała z MSV Duisburg 0-2 (0-0). Spotkanie odbyło się na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium.

8. kolejka Niemcy - 3. Liga
2020-10-31 14:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: Max Burda
TSV 1860 Monachium
MSV Duisburg
0
2
T. Fleckstein 62'
L. Scepanik 90'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Martinowi Pusicowi z jedenastki gospodarzy. Była to 19. minuta meczu.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom MSV Duisburg: Wilsonowi Kamavuace w 47. i Dominikowi Schmidtowi w 56. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MSV Duisburg w 62. minucie spotkania, gdy Tobias Fleckstein strzelił pierwszego gola. W 66. minucie Maximilian Sauer został zastąpiony przez Nika Bretschneidera.

W 70. minucie w jedenastce MSV Duisburg doszło do zmiany. Mirnes Pepić wszedł za Wilsona Kamavuakę. Trener TSV Monachium postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił obrońcę Mariusa Willscha i na pole gry wprowadził napastnika Johanna Ngounou. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 81. minucie Sinan Karweina został zmieniony przez Arnolda Budimbu, co miało wzmocnić jedenastkę MSV Duisburg. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Martina Pusica na Dennisa Erdmanna.

W 83. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Johanna Ngounou z TSV Monachium, a w 84. minucie Arne Sickera z drużyny przeciwnej.

Zespół gospodarzy ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna ”Zebr”, zdobywając kolejną bramkę. W doliczonej pierwszej minucie starcia wynik ustalił Lukas Scepanik.

Minutę później kartkę dostał Dennis Erdmann, piłkarz TSV Monachium. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Leo Weinkauf
74′ Marius Willsch
Sinan Karweina81′
19′ 87′ Martin Pusic
Vincent Vermeij
Tom Kretzschmar
Jonas Brendieck
Semi Belkahia
Niko Bretschneider66′
87′ 90′ Dennis Erdmann
Mirnes Pepić70′
74′ 83′ Johann Ngounou Djayo
Orhan Ademi

Jedenastka TSV Monachium miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast zespół MSV Duisburg w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.