Liga niemiecka - 6. kolejka 3. Ligi: KFC Uerdingen 05 - SV Wehen Wiesbaden 0-4 (0-3)

W starciu 6. kolejki niemieckiej 3. Ligi, które rozegrane zostało 20 października, drużyna KFC Uerdingen 05 skompromitowała się z SV Wehen 0-4 (0-3). Spotkanie odbyło się na Merkur Spiel-Arena w Düsseldorf.

G. Korte 63'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu Johannes Wurtz wywołał eksplozję radości wśród kibiców SV Wehen , strzelając gola w 13. minucie pojedynku. Asystę zanotował Gianluca Korte.

W 18. minucie Osayamen Osawe został zmieniony przez Gustava Marcussena. W 24. minucie kartkę dostał Kolja Pusch, zawodnik KFC Uerdingen 05.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SV Wehen w 31. minucie spotkania, gdy Johannes Wurtz zdobył drugą bramkę. Przy strzeleniu gola pomógł Maurice Malone.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników SV Wehen w 36. minucie spotkania, gdy Maurice Malone strzelił trzeciego gola. Asystę przy bramce po raz kolejny zanotował Gianluca Korte.

W 40. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Tima Albutata z KFC Uerdingen 05, a w 42. minucie Johannesa Wurtza z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SV Wehen w 63. minucie spotkania, gdy Gianluca Korte strzelił czwartego gola. Bramka padła po podaniu Dennisa Kempego.

W 64. minucie w jedenastce SV Wehen doszło do zmiany. Phillip Tietz wszedł za Johannesa Wurtza. Po chwili trener SV Wehen postanowił wzmocnić linię pomocy i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Marca Laisa. Na boisko wszedł Tim Walbrecht, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 12 minut przed zakończeniem meczu w drużynie SV Wehen doszło do zmiany. Ahmet Ege wszedł za Saschę Mockenhaupta.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-4.

Dennis Kempe
64′ Dave Gnaase
Marc Lais71′
Christian Kinsombi
Gianluca Korte  63′
18′ Osayamen Osawe
Benedict Hollerbach
40′ 68′ Tim Albutat
Paterson Chato Nguendong
24′ Kolja Pusch
Michel Niemeyer
68′ Mike Feigenspan
Tobias Schwede
18′ Gustav Ølsted Marcussen
Tim Walbrecht71′
64′ Heinz Mörschel
Phillip Tietz64′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom KFC Uerdingen 05, a piłkarzom SV Wehen pokazał jedną.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.