Liga niemiecka - 4. kolejka 3. Ligi: TSV 1860 Monachium - VfB Lübeck 4-1 (2-1)

W pojedynku 4. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 10 października, jedenastka TSV Monachium wygrała z Neumuensterem 4-1 (2-1). Starcie odbyło się na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium.

4. kolejka Niemcy - 3. Liga
2020-10-10 14:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: Tobias Reichel
P. Hobsch 7'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania na listę strzelców wpisał się Patrick Hobsch. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Yannick Deichmann.

Piłkarze TSV Monachium nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 29. minucie gola wyrównującego strzelił Marius Willsch. W zdobyciu bramki pomógł Richard Neudecker.

Niedługo później Sascha Mölders wywołał eksplozję radości wśród kibiców TSV Monachium, zdobywając kolejną bramkę w 36. minucie meczu. Asystę przy golu zaliczył Dennis Dressel.

W 59. minucie Patrick Hobsch został zastąpiony przez Martina Rösera.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników TSV Monachium w 62. minucie spotkania, gdy Richard Neudecker zdobył trzecią bramkę. Bramka padła po podaniu Mariusa Willscha.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 66. minucie na listę strzelców wpisał się Stefan Lex.

Między 68. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy TSV Monachium: Stefan Lex, Richard Neudecker, Erik Tallig, na ich miejsce weszli: Martin Pusic, Fabian Greilinger, Johann Ngounou. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ersina Zehira, Floriana Riedela zajęli: Pascal Steinwender, Tim Kircher. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-1.

Lukas Raeder
 29′ Marius Willsch
Florian Riedel83′
 62′ 75′ Richard Neudecker
Thorben-Johannes Deters
85′ Erik Tallig
Mirko Boland
Dennis Dressel
Marvin Thiel
 66′ 70′ Stefan Lex
Ersin Zehir68′
Daniel Wein
Patrick Hobsch  7′ 59′
 36′ Sascha Mölders
Sven Lars Marten Mende
75′ Fabian Greilinger
Osarenren Okungbowa
85′ Johann Ngounou Djayo
Martin Röser59′
70′ Martin Pusic
Pascal Steinwender68′

Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.