Liga niemiecka - 4. kolejka 3. Ligi: SV Türkgücü-Ataspor München - SV Wehen Wiesbaden 0-0

10 października na flyeralarm-Arena w Würzburg odbył się mecz 4. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami SV Türkgücü-Ataspor München i SV Wehen. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

4. kolejka Niemcy - 3. Liga
2020-10-10 14:00 | Stadion: flyeralarm-Arena | Arbiter: Alexander Sather
SV Türkgücü-Ataspor München
SV Wehen Wiesbaden
0
0

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Johannes Wurtz z SV Wehen. Była to 36. minuta spotkania.

Na drugą połowę zespół SV Türkgücü-Ataspor München wyszedł w zmienionym składzie, za Toma Boere'a wszedł Daniele Gabriele. Także w zespole SV Wehen w czasie przerwy zaszły zmiany, za Phillipa Tietza wszedł Maurice Malone. W 58. minucie Stefan Stangl został zmieniony przez Alexandra Laukarta.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał kartkę Sercanowi Sararerowi-Osunie z drużyny SV Türkgücü-Ataspor München. W 75. minucie w jedenastce SV Türkgücü-Ataspor München doszło do zmiany. Marco Holz wszedł za Benedikta Kirscha. Trener SV Wehen postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił obrońcę Moritza Kuhna i na pole gry wprowadził napastnika Benedicta Hollerbacha. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku w jedenastce SV Wehen doszło do zmiany. Tobias Schwede wszedł za Gianlucę Kortego.

Jakov Medić
58′ Stefan Stangl
Dennis Kempe
75′ Benedikt Kirsch
Marc Lais
Kilian Fischer
Moritz Kuhn78′
Philipp Erhardt
Gianluca Korte86′
71′ Sercan Sararer-Osuna
Paterson Chato Nguendong
46′ Tom Boere
Michel Niemeyer
75′ Marco Holz
Tobias Schwede86′
58′ Alexander Laukart
Tim Walbrecht
46′ Daniele Gabriele
Benedict Hollerbach78′
Furkan Kircicek
Maurice Maximilian Malone46′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Jeśli zespół SV Wehen nie wykorzystał 11 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mógł liczyć na zwycięstwo.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.