Liga niemiecka - 35. kolejka 3. ligi: TSV 1860 Monachium - Karlsruher SC 0-2 (0-1)

W spotkaniu 35. kolejki niemieckiej 3. ligi, które rozegrane zostało 27 kwietnia, drużyna TSV Monachium przegrała z Karlsruher SC 0-2 (0-1). Mecz na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium obejrzało 15 000 widzów.

35. kolejka Niemcy - 3. liga
2019-04-27 13:15 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Widzów: 15000 | Arbiter: B. Steinhaus
TSV 1860 Monachium
Karlsruher SC
0
2
D. Pisot 3'
M. Wanitzek 90'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 43 pojedynki drużyna TSV Monachium wygrała 19 razy i zanotowała 15 porażek oraz dziewięć remisów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszych minutach spotkania bramkę zdobył David Pisot. Bramka padła po podaniu Marvina Pouriégo.

W ósmej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Nica Kargera z TSV Monachium, a w 32. minucie Marca Thiedego z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Karlsruher SC.

Na drugą połowę zespół TSV Monachium wyszedł w zmienionym składzie, za Prince'a-Oseia Owusu wszedł Semi Belkahia. Trener Karlsruher SC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Burak Çamoglu, a murawę opuścił Marco Thiede.

W 52. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Semiego Belkahię, piłkarza gospodarzy. W 64. minucie za Stefana Leksa wszedł Benjamin Kindsvater. Między 66. a 80. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Na 13 minut przed zakończeniem meczu w drużynie Karlsruher SC doszło do zmiany. Saliou Sané wszedł za Antona Finka. Trener TSV Monachium postanowił zagrać agresywniej. W 80. minucie zmienił obrońcę Simona Lorenza i na pole gry wprowadził napastnika Markusa Ziereisa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 84. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Herbert Paul osłabiając zespół TSV Monachium. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 66. minucie.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, sędzia wręczył żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Benjaminowi Kindsvaterowi i Marcowi Lorenzowi. Minutę później w drużynie Karlsruher SC doszło do zmiany. Alexander Groiß wszedł za Marvina Pouriégo.

Zespół TSV Monachium ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, strzelając kolejnego gola. W tej samej minucie wynik na 0-2 podwyższył Marvin Wanitzek. Przy strzeleniu gola pomógł Burak Çamoglu.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Benjamin Uphoff
80′ Simon Lorenz
Daniel Gordon
Jan Mauersberger
Christoph Kobald
66′ 84′ Herbert Paul
Marc Lorenz90′
46′ Prince-Osei Owusu
Manuel Stiefler
80′ Sascha Mölders
Marvin Wanitzek  90′
8′ Nico Karger
Anton Fink77′
64′ Stefan Lex
Marvin Pourié90′
Johann Hipper
Edmond Kaiser
46′ 52′ Semi Belkahia
Justin Möbius
64′ 90′ Benjamin Kindsvater
Martin Röser
80′ Markus Ziereis
Saliou Sané77′

Piłkarze TSV Monachium dostali w meczu pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy trzy żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.