Liga niemiecka - 35. kolejka 3. ligi: SpVgg Unterhaching - 1. FC Magdeburg 0-0

W starciu 35. kolejki niemieckiej 3. ligi, które rozegrane zostało 24 czerwca, drużyna SpVgg Uterhaching zremisowała z FC Magdeburg 0-0. Spotkanie odbyło się na Alpenbauer Sportpark w Unterhaching.

35. kolejka Niemcy - 3. liga
2020-06-24 19:00 | Stadion: Alpenbauer Sportpark | Arbiter: P. Hanslbauer
SpVgg Unterhaching
1. FC Magdeburg
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna FC Magdeburg wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W szóstej minucie żółtą kartkę dostał Timo Perthel, zawodnik gości.

W 12. minucie czerwoną kartkę obejrzał Charles-Elie Laprevotte, tym samym drużyna gości musiała większość mecz grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W 21. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mortena Behrensa z FC Magdeburg, a w 38. minucie Maksa Dombrowkę z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół FC Magdeburg rozpoczął w zmienionym składzie, za Tobiasa Müllera, Daniela Steiningera weszli Brian Koglin, Christian Beck. Także drużyna SpVgg Uterhaching wyszła w zmienionym składzie, za Maksa Dombrowkę wszedł Jannik Bandowski. A kibice SpVgg Uterhaching nie mogli już doczekać się wprowadzenia Jima-Patricka Müllera. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Alexander Winkler.

W 63. minucie Lucas Hufnagel został zmieniony przez Dominika Bachera. Niedługo później trener FC Magdeburg postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Manfred Osei-Kwadwo, a murawę opuścił Sirlord Conteh. W 78. minucie Jannis Turtschan został zmieniony przez Markusa Schwabla, co miało wzmocnić drużynę SpVgg Uterhaching. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Maria Kvesicia na Rica Preißingera w 84. minucie oraz Thore'a-Andreasa Jacobsena na Björna Rothera w trzeciej minucie doliczonego czasu pojedynku.

W tej samej minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Maximilianowi Kraußowi z zespołu gospodarzy.

Morten Jens Behrens21′
38′ 46′ Max Dombrowka
Marcel Costly
Paul Grauschopf
Thore-Andreas Jacobsen90′
78′ Jannis Turtschan
Tobias Müller46′
46′ Alexander Winkler
Timo Perthel6′
63′ Lucas Hufnagel
Sirlord Calvin Conteh74′
Alexander Fuchs
Mario Kvesić84′
90′ Maximilian Krauß
Alexander Brunst-Zöllner
46′ Jannik Bandowski
Brian Lukas Koglin46′
Christoph Greger
Manfred Osei-Kwadwo74′
Deniz Haimerl
Rico Preißinger84′
78′ Markus Schwabl
Björn Rother90′
46′ Jim-Patrick Müller
Christian Beck46′
63′ Dominik Bacher
Anthony Roczen

Arbiter przyznał dwie żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom gości, natomiast zawodnikom SpVgg Uterhaching pokazał dwie żółte.

Drużyna SpVgg Uterhaching w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.

Już w najbliższą sobotę drużyna SpVgg Uterhaching będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Monachium. Jej rywalem będzie TSV 1860 Monachium. Natomiast w niedzielę SG Sonnenhof Großaspach zagra z zespołem FC Magdeburg na jego terenie.