Reklama

Reklama

Liga niemiecka - 33. kolejka 2. Bundesligi: VfL Osnabrück - Kieler SV Holstein 1900 4-1 (2-0)

21 czerwca na Bremer Brücke w Osnabrück odbyło się spotkanie 33. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi pomiędzy drużynami VfL Osnabrueck i Kieler Holstein. Starcie zakończyło się zwycięstwem VfL Osnabrueck 4-1. Na boisku mogliśmy zobaczyć Davida Blachę występującego w VfL Osnabrueck.

21 czerwca  na Bremer Brücke w Osnabrück odbyło się spotkanie  33. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi pomiędzy drużynami VfL Osnabrueck  i Kieler Holstein. Starcie zakończyło się zwycięstwem VfL Osnabrueck 4-1. Na boisku mogliśmy zobaczyć Davida Blachę występującego w VfL Osnabrueck.

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 21 pojedynków zespół VfL Osnabrueck wygrał 13 razy i zanotował cztery porażki oraz cztery remisy.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników VfL Osnabrueck w trzeciej minucie spotkania, gdy Moritz Heyer strzelił pierwszego gola. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Zespół gości ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna VfL Osnabrueck, zdobywając kolejną bramkę. W 24. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Bashkim Ajdini.

Reklama

W 26. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Phil Neumann osłabiając tym samym zespół gości. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter pokazał żółtą kartkę Dominikowi Schmidtowi, zawodnikowi Kieler Holstein.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy VfL Osnabrueck w 51. minucie spotkania, gdy Lukas Gugganig strzelił z karnego trzeciego gola. W 55. minucie Johannes van den Bergh został zmieniony przez Seo Young-Jae.

W 56. minucie w drużynie Kieler Holstein doszło do zmiany. Jannik Dehm wszedł za Makanę Baku. W tej samej minucie na murawie pojawił się Stefan Thesker z Kieler Holstein, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Wszedł on za Dominika Schmidta. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie. Niedługo później trener VfL Osnabrueck postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 67. minucie na plac gry wszedł Manuel Farrona-Pulido, a murawę opuścił Sebastian Klaas.

W tej samej minucie Assan Ceesay został zmieniony przez Etienne Amenyida, co miało wzmocnić zespół VfL Osnabrueck. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Emmanuela Iyohę na Michaela Eberweina. Na kwadrans przed zakończeniem starcia żółtą kartkę obejrzał Aleksandar Ignjovski z drużyny gości.

W 78. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik VfL Osnabrueck Lukas Gugganig.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 86. minucie na listę strzelców wpisał się Etienne Amenyido. Przy zdobyciu bramki pomagał Marc Heider.

Na dwie minuty przed zakończeniem meczu w zespole VfL Osnabrueck doszło do zmiany. Marcos Álvarez wszedł za Feliksa Agu. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-1.

Drużyna VfL Osnabrueck zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała 14 celnych strzałów.

Arbiter nie ukarał zawodników VfL Osnabrueck żadną kartką, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie żółte oraz jedną czerwoną.

Obie drużyny wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.

28 czerwca zespół Kieler Holstein rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie 1. FC Nuernberg. Tego samego dnia SG Dynamo Drezno będzie rywalem drużyny VfL Osnabrueck w meczu, który odbędzie się w Dreznie.

Reklama

Reklama

Reklama