Liga niemiecka - 30. kolejka 3. ligi: TSV 1860 Monachium - FC Würzburger Kickers 1-2 (0-1)

W meczu 30. kolejki niemieckiej 3. ligi, który rozegrany został 6 czerwca, jedenastka TSV Monachium przegrała z Wuerzburger Kickers 1-2 (0-1). Pojedynek odbył się na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium.

30. kolejka Niemcy - 3. liga
2020-06-06 14:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: R. Hartmann
TSV 1860 Monachium
FC Würzburger Kickers
1
2
E. Bekiroglu 51'
F. Kaufmann 14',62'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć spotkań jedenastka TSV Monachium wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wuerzburger Kickers w 14. minucie spotkania, gdy Fabio Kaufmann zdobył pierwszą bramkę. To już dziewiąte trafienie tego zawodnika w sezonie. Przy strzeleniu gola asystował Simon Rhein.

W 41. minucie za Lucę Pfeiffera wszedł Dominic Baumann. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Wuerzburger Kickers.

Piłkarze gospodarzy w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 51. minucie Efkan Bekiroglu wyrównał wynik meczu. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie. W zdobyciu bramki pomógł Marius Willsch.

Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu sędzia pokazał kartkę Dennisowi Dresslowi, piłkarzowi gospodarzy.

W 62. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Fabio Kaufmann z Wuerzburger Kickers. Asystę przy golu zanotował Dominic Baumann.

W następstwie utraty gola trener TSV Monachium postanowił zagrać agresywniej. W 64. minucie zmienił pomocnika Efkana Bekiroglu i na pole gry wprowadził napastnika Nica Kargera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 64. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze TSV Monachium: Stefan Lex, Quirin Moll, Marius Willsch, na ich miejsce weszli: Noel Niemann, Prince-Osei Owusu, Herbert Paul. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dominika Widemanna, Dave'a Gnaase'a, Franka Ronstadta zajęli: Maximilian Breunig, Patrick Sontheimer, Yassin Ibrahim. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom TSV Monachium: Sassze Mölders w 78. i Phillippowi Steinhartowi w 85. minucie.

Chwilę później trener Wuerzburger Kickers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 90. minucie na plac gry wszedł Niklas Hoffmann, a murawę opuścił Simon Rhein. W doliczonej pierwszej minucie spotkania kartkę otrzymał Noel Niemann z TSV Monachium. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Hendrik Hansen
85′ Phillipp Steinhart
Daniel Hägele
Daniel Wein
Frank Ronstadt90′
 51′ 64′ Efkan Bekiroglu
Sebastian Schuppan
60′ Dennis Dressel
Fabio Kaufmann  14′, 62′
78′ Quirin Moll
Dave Gnaase65′
78′ Sascha Mölders
Simon Rhein90′
64′ Stefan Lex
Luca Pfeiffer41′
88′ Marius Willsch
Dominik Widemann65′
Hendrik Bonmann
Leon Bätge
88′ Herbert Paul
Leroy Kwadwo
Felix Weber
Niklas Hoffmann90′
Kristian Böhnlein
Yassin Ibrahim90′
64′ Nico Karger
Patrick Sontheimer65′
64′ 90′ Noel Niemann
Dominic Baumann41′
78′ Prince-Osei Owusu
Maximilian Breunig65′

Arbiter nie ukarał zawodników Wuerzburger Kickers żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał cztery żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast jedenastka Wuerzburger Kickers wymieniła pięciu zawodników.