Liga niemiecka - 3. kolejka 3. Ligi: FC Hansa Rostock - KFC Uerdingen 05 0-0

4 października na Ostseestadion odbyło się spotkanie 3. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami Hansy Rostock i KFC Uerdingen 05. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 7 500 widzów.

3. kolejka Niemcy - 3. Liga
2020-10-04 13:00 | Stadion: Ostseestadion | Widzów: 7500 | Arbiter: Nicolas Winter
FC Hansa Rostock
KFC Uerdingen 05
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna KFC Uerdingen 05 wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 59. minucie Maurice Litka został zastąpiony przez Lucę Finna. Trener Hansy Rostock postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Korbiniana Vollmanna i na pole gry wprowadził napastnika Giana Schulza. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

Między 76. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Leon Schneider73′
76′ Damian Roßbach
Edvinas Girdvainis
Sven Sonnenberg
Stefan Ivov Velkov
Bentley Baxter Bahn
Christian Dorda
77′ Nico Neidhart
Gino Fechner
Jan Dominic Löhmannsröben
Mike Feigenspan65′
Lukas Scherff
Tim Albutat
59′ Korbinian Vollmann
Gustav Ølsted Marcussen
Pascal Breier
Kolja Pusch65′
59′ Maurice Jerome Litka
Fridolin Wagner73′
59′ Luca Finn Horn
Adriano Grimaldi
Björn Rother
Ali Ibrahimaj65′ 90′
Erik Engelhardt
Christian Kinsombi
59′ Gian Luca Schulz
Muhamed Enes Kiprit65′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Hansy Rostock, a zawodnikom gości pokazał jedną.

Drużyna Hansy Rostock w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.