Liga niemiecka - 2. kolejka 3. ligi: TSV 1860 Monachium - 1. FC Magdeburg 1-1 (0-0)

W pojedynku 2. kolejki niemieckiej 3. ligi, który rozegrany został 26 września, zespół TSV Monachium zremisował z FC Magdeburg 1-1 (0-0). Starcie odbyło się na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium.

2. kolejka Niemcy - 3. liga
2020-09-26 14:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: M. Stegemann
TSV 1860 Monachium
1. FC Magdeburg
1
1
E. Tallig 76'
R. Obermair 56'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka FC Magdeburg wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Andreasowi Müllerowi z zespołu gości. Była to 43. minuta meczu.

W 56. minucie Andreas Müller został zmieniony przez Juliana Weigla.

W tym czasie piłkarze FC Magdeburg nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Raphael Obermair. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Jürgen Gjasula.

W 58. minucie Fabian Greilinger został zmieniony przez Richarda Neudeckera, co miało wzmocnić jedenastkę TSV Monachium . Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lukę Sliškovicia na Sörena Bertrama w 76. minucie. W 71. minucie sędzia przyznał kartkę Danielowi Weinowi z TSV Monachium.

Zespół TSV Monachium otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Erik Tallig. Bramka padła po podaniu Stefana Leksa.

W 79. minucie w drużynie TSV Monachium doszło do zmiany. Martin Pusic wszedł za Dennisa Dressla. Na siedem minut przed zakończeniem pojedynku w jedenastce FC Magdeburg doszło do zmiany. Sirlord Conteh wszedł za Christiana Becka. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Morten Jens Behrens
71′ Daniel Wein
Jürgen Fatmir Gjasula
79′ Dennis Dressel
Andreas Müller43′ 56′
Quirin Moll
Raphael Sanchez Obermair  56′
 76′ Erik Tallig
Christian Beck83′
Sascha Mölders
Kai Brünker
58′ Fabian Greilinger
Sören Bertram76′
58′ Richard Neudecker
Sirlord Calvin Conteh83′
Johann Ngounou Djayo
Sebastian Jakubiak
79′ Martin Pusic
Julian Weigel56′

Przewaga zespołu TSV Monachium w posiadaniu piłki była ogromna (65 procent), niestety, pomimo takiej przewagi jedenastce nie udało się wygrać meczu.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół FC Magdeburg w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.