Liga niemiecka - 2. kolejka 3. Ligi: SV Türkgücü-Ataspor München - FC Kaiserslautern 3-0 (2-0)

27 września na flyeralarm-Arena w Würzburg odbył się pojedynek 2. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami SV Türkgücü-Ataspor München i FC Kaiserslautern. Starcie zakończyło się zwycięstwem SV Türkgücü-Ataspor München 3-0.

T. Boere 55'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W siódmej minucie bramkę zdobył Petar Slišković. Asystę zanotował Sercan Sararer-Osuna.

Między 17. a 32. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom SV Türkgücü-Ataspor München i jedną drużynie przeciwnej.

Drużyna FC Kaiserslautern ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół SV Türkgücü-Ataspor München, zdobywając kolejną bramkę. Na sześć minut przed zakończeniem pierwszej połowy Petar Slišković po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 2-0. Przy strzeleniu gola po raz kolejny asystę zaliczył Sercan Sararer-Osuna.

W 54. minucie żółtą kartkę obejrzał Kevin Kraus z FC Kaiserslautern.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SV Türkgücü-Ataspor München w 55. minucie spotkania, gdy Tom Boere strzelił z rzutu karnego trzeciego gola. W 56. minucie Anas Bakhat zastąpił Hendricka Zucka.

Między 60. a 73. minutą, boisko opuścili piłkarze SV Türkgücü-Ataspor München: Kilian Fischer, Petar Slišković, Tom Boere, na ich miejsce weszli: Marco Holz, Nico Gorzel, Daniele Gabriele. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Eliasa Hutha, Hikmeta Çiftçiego zajęli: Mohamed Morabet, Simon Skarlatidis. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom SV Türkgücü-Ataspor München: Aaronowi Berzlowi w 84. i Renè'owi Vollathowi w 86. minucie. W tej samej minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Marvin Pourié, osłabiając drużynę FC Kaiserslautern. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 32. minucie.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-0.

Sararer-Osuna
86′ Renè Vollath
Avdo Spahic
Yi-Young Park
Dominik Schad
Azur Velagić
Kevin Kraus54′
84′ Aaron Berzel
Carlo Sickinger
Alexander Laukart
Adam Hlouszek
Benedikt Kirsch
Anas Bakhat56′
31′ 60′ Kilian Fischer
Hikmet Çiftçi73′
Philipp Erhardt
Tim Rieder
 55′ (k.) 73′ Tom Boere
Marlon Ritter
 7′, 39′ 66′ Petar Slišković
Marvin Pourié32′ 86′
17′ Sercan Sararer-Osuna
Philipp Hercher
66′ Nico Gorzel
Janik Bachmann
60′ Marco Holz
Mohamed Morabet62′
73′ Daniele Gabriele
Simon Skarlatidis73′
Furkan Kircicek
Hendrick Zuck56′

Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom SV Türkgücü-Ataspor München w pierwszej połowie, w drugiej również dwie. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną żółtą i jedną czerwoną.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.