Liga niemiecka - 2. kolejka 3. ligi: SV Türkgücü-Ataspor München - FC Kaiserslautern 3-0 (2-0)

27 września na flyeralarm-Arena w Würzburg odbył się pojedynek 2. kolejki niemieckiej 3. ligi pomiędzy drużynami SV Türkgücü-Ataspor München i FC Kaiserslautern. Mecz zakończył się zwycięstwem SV Türkgücü-Ataspor München 3-0.

T. Boere 55'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W siódmej minucie na listę strzelców wpisał się Petar Slišković. Asystę zaliczył Sercan Sararer-Osuna.

Między 17. a 33. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom SV Türkgücü-Ataspor München i jedną drużynie przeciwnej.

W 39. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Petar Slišković z SV Türkgücü-Ataspor München. Przy strzeleniu gola ponownie pomagał Sercan Sararer-Osuna.

W 54. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Kevinowi Krausowi, zawodnikowi FC Kaiserslautern.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SV Türkgücü-Ataspor München w 55. minucie spotkania, gdy Tom Boere zdobył z rzutu karnego trzecią bramkę. W 56. minucie za Anasa Bakhata wszedł Hendrick Zuck.

Między 60. a 73. minutą, boisko opuścili piłkarze SV Türkgücü-Ataspor München: Kilian Fischer, Petar Slišković, Tom Boere, na ich miejsce weszli: Marco Holz, Nico Gorzel, Daniele Gabriele. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Eliasa Hutha, Hikmeta Çiftçiego zajęli: Mohamed Morabet, Simon Skarlatidis. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom SV Türkgücü-Ataspor München: Aaronowi Berzlowi w 84. i Renè'owi Vollathowi w 86. minucie. W tej samej minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Marvin Pourié z FC Kaiserslautern i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 33. minucie.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-0.

2
86′ Renè Vollath
Avdo Spahic
84′ Aaron Berzel
Adam Hlouszek
31′ 60′ Kilian Fischer
Kevin Kraus54′
Yi-Young Park
Dominik Schad
Azur Velagić
Anas Bakhat56′
17′ Sercan Sararer-Osuna
Marvin Pourié32′ 86′
 55′ (k.) 73′ Tom Boere
Elias Huth62′
 7′, 39′ 66′ Petar Slišković
Philipp Hercher
66′ Nico Gorzel
Janik Bachmann
60′ Marco Holz
Mohamed Morabet62′
73′ Daniele Gabriele
Simon Skarlatidis73′
Furkan Kircicek
Hendrick Zuck56′

Zawodnicy ”FCK” dostali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy cztery żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.