Liga niemiecka - 2. kolejka 3. ligi: SC Verl 1924 - FC Bayern München II 3-0 (2-0)

W starciu 2. kolejki niemieckiej 3. ligi, które rozegrane zostało 26 września, jedenastka Verlu 1924 wygrała z Bayernem II 3-0 (2-0). Mecz na Benteler-Arena w Paderborn obejrzało 1 000 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Patricka Schikowskiego występującego w Verlu 1924.

2. kolejka Niemcy - 3. liga
2020-09-26 14:00 | Stadion: Benteler-Arena | Widzów: 1000 | Arbiter: P. Schwengers
SC Verl 1924
FC Bayern München II
3
0
A. Yildirim 17'
Z. Janjić 39',64'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Verlu 1924 w 17. minucie spotkania, gdy Aygün Yildirim strzelił pierwszego gola. Asystę przy bramce zanotował Zlatko Janjić.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Patrickowi Chorobie z Verlu 1924. Była to 19. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Verlu 1924 w 39. minucie spotkania, gdy Zlatko Janjić strzelił z karnego drugiego gola.

Na drugą połowę jedenastka Bayernu II wyszła w zmienionym składzie, za Tima Kerna, Maximiliana Zaisera weszli Jannik Rochelt, Nicolas-Gerrit Kühn. Także zespół Verlu 1924 rozpoczął w zmienionym składzie, za Juliana Stöcknera wszedł Yannick Langesberg. W 53. minucie kartkę dostał Lars Ritzka z jedenastki Verlu 1924.

W 64. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Zlatko Janjić z Verlu 1924. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter ukarał kartką Mehmeta Kurta, piłkarza Verlu 1924.

Chwilę później trener Verlu 1924 postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 66. minucie zastąpił zmęczonego Kasima Rabihica. Na boisko wszedł Patrick Schikowski, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 77. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Leona Dajaku z Bayernu II, a w 78. minucie Philippa Sandera z drużyny przeciwnej. W 80. minucie w zespole Verlu 1924 doszło do zmiany. Barne Pernot wszedł za Philippa Sandera.

Między 83. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Verlu 1924 i jedną drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Ron-Thorben Hoffmann
19′ Patrick Choroba
Bright Akwo Arrey-Mbi90′
Daniel Mikic
Jamie Lawrence
53′ Lars Ritzka
Alexander Lungwitz
46′ Julian Stöckner
Dennis Waidner
65′ Mehmet Alp Kurt
Timo Kern46′
78′ 80′ Philipp Sander
Angelo Stiller
Julian Schwermann
Maximilian Welzmüller
 17′ 83′ Aygün Yildirim
Maximilian Zaiser46′
 39′ (k.), 64′ Zlatko Janjić
Jann-Fiete Arp
66′ Kasim Rabihic
Leon Dajaku77′
Till Brinkmann
Lukas Schneller
Lasse Jürgensen
Lenny Borges
46′ Yannick Langesberg
Kilian Senkbeil
Nico Hecker
Josip Stanišić
Sascha Korb
Jannik Rochelt46′
80′ Barne Pernot
Lenn Jastremski
66′ 85′ Patrick Schikowski
Nicolas-Gerrit Kühn46′

Sędzia przyznał sześć żółtych kartek zawodnikom Verlu 1924, a piłkarzom Bayernu II pokazał dwie.

Drużyna Verlu 1924 w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka Bayernu II w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.