Liga niemiecka - 2. kolejka 2. Bundesligi: SV Sandhausen - VfL Osnabrück 0-1 (0-0)

W spotkaniu 2. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi, które rozegrane zostało 2 sierpnia, zespół SV Sandhausen przegrał z VfL Osnabrueck 0-1 (0-0). Mecz na BWT-Stadionie am Hardtwald obejrzało 5 025 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Davida Blachę występującego w VfL Osnabrueck.

2. kolejka Niemcy - 2. Bundesliga
2019-08-02 18:30 | Stadion: BWT-Stadion am Hardtwald | Widzów: 5025 | Arbiter: F. Badstübner
SV Sandhausen
VfL Osnabrück
0
1
M. Alvarez 78'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka VfL Osnabrueck wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter przyznał kartkę Dennisowi Diekmeierowi z drużyny gospodarzy. W 55. minucie Benjamin Girth zastąpił Kevina Friesenbichlera.

Między 61. a 70. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy. W 71. minucie boisko opuścili zawodnicy gospodarzy: Enrique Peña, Robin Scheu, a na ich miejsce weszli Mario Engels, Kevin Behrens. Trener VfL Osnabrueck postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił pomocnika Niklasa Schmidta i na pole gry wprowadził napastnika Marcosa Álvareza. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego zespół zdołał strzelić gola i wygrać spotkanie.

Jedyną bramkę meczu dla VfL Osnabrueck zdobył Marcos Álvarez w 78. minucie. W 83. minucie Ivan Paurević został zmieniony przez Marlona Freya, co miało wzmocnić drużynę SV Sandhausen. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Anasa Ouahima na Svena Köhlera.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartką został ukarany David Blacha, piłkarz VfL Osnabrueck.

Nils-Jonathan Körber
48′ Dennis Diekmeier
Felix Agu
66′ Gerrit Nauber
Lukas Josef Gugganig
Leart Paqarada
Adam Sušac
Aleksandr Zhirov
Anas Ouahim90′
70′ Philipp Förster
David Blacha90′
83′ Ivan Paurević
Moritz Heyer
61′ Erik Zenga
Niklas Schmidt74′
Rúrik Gíslason
Ulrich Taffertshofer
71′ Kevin Behrens
Benjamin Girth55′
71′ Mario Engels
Nico Granatowski
83′ Marlon Frey
Sebastian Reinhard Klaas
Denis Linsmayer
Sven Köhler90′
71′ Enrique Manuel Peña Zauner
Marcos Alvarez74′  78′
71′ Robin Scheu
Etienne Amenyido
Emanuel Taffertshofer
Kevin Friesenbichler55′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia wręczył cztery żółte kartki zawodnikom SV Sandhausen, natomiast piłkarzom gości pokazał jedną.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.