Liga niemiecka - 13. kolejka 3. ligi: FC Viktoria Köln - 1. FC Magdeburg 1-1 (1-1)

W pojedynku 13. kolejki niemieckiej 3. ligi, który rozegrany został 25 października, drużyna Viktorii Koeln zremisowała z FC Magdeburg 1-1 (1-1). Mecz na Sportpark Höhenberg w Kolonii obejrzało 2 739 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć André Deja występującego w Viktorii Koeln.

13. kolejka Niemcy - 3. liga
2019-10-25 19:00 | Stadion: Sportpark Höhenberg | Widzów: 2739 | Arbiter: P. Hanslbauer
FC Viktoria Köln
1. FC Magdeburg
1
1
S. Handle 9'
S. Bertram 20'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W dziewiątej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Simon Handle. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Kevin Holzweiler.

W 19. minucie sędzia ukarał kartką Rica Preißingera, piłkarza FC Magdeburg.

Zawodnicy gości otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 20. minucie Sören Bertram wyrównał wynik meczu. Przy strzeleniu gola pomagał Christian Beck.

Między 25. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 55. minucie sędzia pokazał kartkę Dominikowi Ernstowi z FC Magdeburg. Niedługo później trener Viktorii Koeln postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Marta Ristla. Na boisko wszedł Hamza Saghiri, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

A kibice FC Magdeburg nie mogli już doczekać się wprowadzenia Manfreda Oseia-Kwadwę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Rico Preißinger. W 79. minucie Sören Bertram zastąpił Anthony'ego Roczena. W doliczonej drugiej minucie meczu arbiter przyznał kartkę Marcelowi Gottschlingowi z drużyny gospodarzy.

Dominik Ernst55′
25′ Lars Dietz
Thore-Andreas Jacobsen
37′ André Dej
Brian Lukas Koglin
Jan Lukas Funke
Tobias Müller
90′ Marcel Gottschling
Sören Bertram  20′ 79′
 9′ Simon Handle
Tarek Chahed44′
87′ Kevin Holzweiler
Jürgen Fatmir Gjasula
69′ Mart Ristl
Rico Preißinger19′ 70′
Mike Wunderlich
Christian Beck
83′ Albert Bunjaku
Charles-Elie Laprevotte
87′ Suheyel Najar
Manfred Osei-Kwadwo70′
69′ Hamza Saghiri
Björn Rother
83′ Sven Kreyer
Anthony Roczen79′

Sędzia w pierwszej połowie pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Viktorii Koeln, natomiast w drugiej jedną. Zawodnicy gości otrzymali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół FC Magdeburg w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.